Jump to content
Sign in to follow this  
P_Cherry

Infotainment Swing se vypíná / nelze zapnout

Recommended Posts

Ahoj,

mám 2 měsíce nového Rapida s rádiem Swing, zpočátku se Infotainment najednou na pár sekund / minut náhle vypnul (černá obrazovka) a pak zase sám naskočil (manuálně zapnout nešel).

O víkendu jsem jel cca 500km a během celé cesty si mi ho nepodařilo zapnout vůbec. Akorát jednou jsem si všiml, že začali na pár sekund poblikávat hodiny. Jinak je ale dead.

Při couvání normálně pípají senzory ale display už také nic nezobrazuje.

Vidím to na výměnu rádia, nicméně nemůže být problém jen někde v zapojení / kontaktech / pojistkách?

Díky za radu

Petr

Edited by P_Cherry

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
    Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Hynek Hasselbauer
        Mám superba 2 103kw dost často se mi vypíná radio. A kdy připojím tel. Tak po chvilce nefunguje tlačítko na volantu kterým ovladám tel.seznam Rádio Swing 
      • By KoNG
        Najdete ji ZDE
        Nebo přímo na webu Škodovky ZDE

Zatím to je zadarmo
      • By Kamca1
        Dnes jsem četl v jednom časopise že by i Kodiak měl dostat tento velký displej víte o tom někdo něco?
      • By Lukkii
        Nabízím rádio vč. aktuálních map, hlasového ovládání, Mirrorlink, DAB+ .
        Rádio v provozu krátce. Nový displej. Prošlo online aktivací služeb výše.

Důvod prodeje: potřebuji bohužel SW s vyšším indexem. 
        Rádio je plně připraveno k montáží! (do vozidel Škoda 2014 a výše. ). S případným kodování a samotnou montáží mohu pomoci.
      • By abartap3
        Ahoj, zkoušel jsem do rádia zapojit flash disk, ale hudba se přehrává špatně (zpomaleně a chrastí), stejný případ při připojení telefonu (Android i Iphone) a pevného disku. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Mám verzi radia s USB, bez Bluetooth. V počítači i telefonu hrají jinak ty samé mp3 normálně.

Moc díky
        P.