Přejít na obsah

Vytékající nafta z prostoru plnění


Clint

Doporučené příspěvky

Já jsem ještě chvíli přemýšlel, jestli to nesouvisí s tlakem vzduchu v nádrži, který se může ohřát a že by to fungovalo jenom třeba s 3/4 nafty v nádrži (plná - málo vzduchu na rozpínání, poloprázdná - málo nafty na vytlačení) při nějakých manévrech, ale to bude spíš blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera bylo trochu času tak jsem zajel natankovat.

Natankoval jsem plnou až do vypnutí pistole (schválně jsem zajel na jinou Benzinu než obvykle). Víčko jsem zavřel až se ,,trochu" vrátilo. Poté jsem celý prostor důkladně vytřel a vysušil a potom jsem kolem víčka dál saví hadřík (byl z papíru,ale opravdu na sání vody ale i benzínu atd). Jel jsem trasu po okreskách,po silnici 38 do Havl. Brodu a zpět. Nakonci otevřu víčko a hadřík je kolem uzávěru mastný :kol-26:. Dokonce se propil až na plast viz doplněné foto takže toho bylo vic.Clinte máš víčko uzávěru také mastný i za těsněním? Foto snad ještě dnes doplním.

Jinak si začínám říkat jestli nemáme stejný problém, ale jiné příčiny. PS: Tvůj návod je dodržel.:kol-47:

  • Tady je to foto.

P1010036.JPG

Editováno: , autor: Hlouchyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak já mám problém po delší době také již vyřešený. Zmínil jsem se o tom v servise, když jsem tam řešil jiný problém a tak těsnění kolem hrdla trochu "povytáhli" a teď již po zacvaknutí víčka ani kapka:). Je ale pravda, že když víčko nedocvakneš tak trochu uchcává. Takže u mě to dělalo jak trochu těsnění tak i "špatně" zavřené víčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...