Jump to content
Sign in to follow this  
Martin Zwierzyna

iPod a Swing MR2017

  Recommended Posts

  Zdravím,

  chtěl bych se zeptat, jestli má někdo stejný problém. Používám iPod Nano pro přehrávání hudby, na rádiu zvolím si album, které chci přehrávat a vše je ok. Ovšem když vypnu zapalování a příjdu pak znova k autu, tak přehrávání sice pokračuje, ale už né v rámci alba ale celé hudební knihovny, což je dost na nic pokaždé se proklikávat zase na album.

  Díky

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now
  Sign in to follow this  

  • Similar Content

   • By abartap3
    Ahoj, zkoušel jsem do rádia zapojit flash disk, ale hudba se přehrává špatně (zpomaleně a chrastí), stejný případ při připojení telefonu (Android i Iphone) a pevného disku. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Mám verzi radia s USB, bez Bluetooth. V počítači i telefonu hrají jinak ty samé mp3 normálně.
     
    Moc díky
    P.
   • By Drobek.ales
    Ahoj,koupil jsem a namontoval Swing,maká v pohodě,ale shanim navod k obsluze,at vim co vsechno to umi. Nemate nekdo,nebo nevite zda je nekde ke stazeni? Dik.
   • By Miila73
    V infotainmentu, kde jsou informace o spotřebě, dojezdu, atd., se mi stalo něco, co mě celkem štve a nevím, jestli jsem to zavinil já, nebo se to prostě stává, nebo jestli je to nějaká vlastnost. V informacích o dlouhodobé spotřebě, počet najetých km, atd., jsem zjistil, že se mi rozcházejí informace se skutečností. Cca do 6000km (od nuly) informace seděli. Později jsem si všiml, že dlouhodobé info se změnilo, spíše vyresetovalo, takže mi to počítá informace cca od těch 6k km, tzn. že momentálně z nájezdu 9k, tak mám 3k, plus informace vztahující se po tomto resetu (celková doba jízd, spotřeba, atd.). Na pp mi ukazuje nájezd zmíněných 9k. 
    Můj dotaz zní, jestli jsem to mohl nějak omylem resetovat (nevím jak), nebo se to resetuje samo v nějaké závislosti? Servis nebyl, přístup do auta jen já.
   • By jan.machalik
    Ahoj, 
     
    prodam Swinga vč. pinu. Je z Fabie MR2013 me pritelkyne, presla na Columbuse.
    Prodavam i na Bazosi...

   • By Dano_Svk
    Zdravím, mám tento problém:
    Kúpil som jazdenú Fabiu II (2012) Ambiente , a chcel by som si na rádiu spojazdniť Bluetooth. V manuáli som si našiel ze mam v "menu" zapnúť Bluetooth ON/OFF na "ON". Tak som aj tak spravil ale potom ako som z menu vybral zapnúť bluetooth, táto možnosť mi zmizla navždy z menu a tak isto vôbec nieje ani na výber v Kategórii "MEDIA".
    Neviete prečo mi to zmizlo navždy a či vôbec je bluetooth súčasťou Swingu ?
     
    Ďakujem.
  ×