Přejít na obsah

Předplacený servis


AntonioB721

Doporučené příspěvky

Ahoj ,chci zeptat jestli někdo s jistotou nevíte,obsahuje předplacený servis standart i výměnu oleje v DSG? Ptal sem se prodejce ten mi odpověděl měl by,ale měl by neznamená že opravdu tento úkon je opravdu ve službě zahrnut.Dostal jsem produktové podmínky předplaceného servisu kde se píše pouze o výměně  motorového oleje.  Minulí  týden jsem nejprve psal na stránkách škoda na chatu tento dotaz a bylo mi odpovězeno že pravděpodobně ne opravdu úžasná odpověď,po té jsem ještě zavolal na info linku kde mi bylo řečeno ať pošlu svůj dotaz mailem což jsem udělal ale po týdnu žádná odpověď. Rád bych se dopátral odpovědi . Díky všem

podminky.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím vespolek,

čeká mne taky servisní prohlídka v 60 000 km v rámci předplaceného servisu standart. Moje otázka je, jestli se musí garančka dělat u dealera, kde jsem auto koupil (bylo mi to tak jím řečeno) nebo lze kdekoli u jiného autoriz. servisu?

 

Jsem s velkým díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, JaMMBoX napsal:

Zdravím vespolek,

čeká mne taky servisní prohlídka v 60 000 km v rámci předplaceného servisu standart. Moje otázka je, jestli se musí garančka dělat u dealera, kde jsem auto koupil (bylo mi to tak jím řečeno) nebo lze kdekoli u jiného autoriz. servisu?

 

Jsem s velkým díky!

akorát ti prodejce lhal :D můžeš servisovat kde chceš, servisní smlouva je vázaná na VIN auta, takže i kdybys auto prodal, tak nový majitel servisní smlouvu můžu využívat dál.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

U prodejce,kde se auto koupilo by se měla dělat například oprava poškození,kterou kryje pojištění,protože je tam nižší spoluúčast,je uveden, jako domovský autoservis. Ale i ten se může změnit na jiný, když se s autem pohybuješ jinde.Tak bylo řečeno mě. 

Jinak jsem též dotazoval předplacený servis standart a výměnu oleje v dsg.Info linka škoda odpověď nejasná, a docela trapná,neprofesionální..Napsal jsem u počítače přes chat a odpověď ještě horší: "jak už vám odpověděla kolegyně na tel.. ".Takže to je jeden oddíl. Ale určitě musí být součástí, jak psal tragédie v jzd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 15. 12. 2016 at 12:22, janmatejicek napsal:

jaký je v tom pro pojišťovnu rozdíl? Spoluúčastníš se přece na výši způsobené škody, proto nechápu, jakou roli tam hraje servis... Která pojišťovna to takhle má?

 

Napr skodovka svym zakaznikum nabizi pojisteni... resp zprostredkovani zvyhodnenyho pojisteni od kooperativy/allianz/cp obrandovane jako "skoda pojisteni"

 

jednou z vlastnosti je, ze v jednom vybranem servisu mas vyhody, mimojine

 

- o stupen nizsi spoluucast z havRijka

- odtah auta odkudkoli z evropy pri nehode do domivskeho servisu a tam opravu

- delsi dobu vypujceni nahradniho auta pri pojistne udalosti z hav

 

a tusim ze jeste neco malo k tomu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Máte už nikdo s jistotou potvrzené, že se předplacený servis standart týká i té výměny oleje v dsg? Je mi divné, že pokud se podívám na cenu servisu standart např na 100tis km,stojí u všech Superbu stejně, jestli dsg,nebo manuál. 26tis Kč,  jestli jsem se dobře díval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...