Přejít na obsah

Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.


Lokutus7323

Doporučené příspěvky

Asi mám na takéto somariny šťastie, ale nemám problém s lištami (zatiaľ). A ani ten prechod medzi zadným blatníkom a nárazníkom, nič také tam nemám. Prahy sú proste ako sú, to robia naschvál :D 

Zas mi už z výroby nefungovala jedna klapka na výfuku, no jo... 

2016-07-22 08.50.11.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, janmatejicek napsal:

ty lišty stejně odpadnou, viděl jsem už několik superbů, které tu lištu prostě ztratily. Kolegovi se například ta lišta předních dveří posouvá dozadu a při jejich otevření vytrhává tu ze zadních dveří

zabehnúť do ŠA,je na to vydané TPI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 6. 9. 2016 at 9:42, janmatejicek napsal:

ty lišty stejně odpadnou, viděl jsem už několik superbů, které tu lištu prostě ztratily. Kolegovi se například ta lišta předních dveří posouvá dozadu a při jejich otevření vytrhává tu ze zadních dveří

Jen na ukazku jak to vypada... V podstate se posouva cele tesneni dozadu. Nejdrive se jen dotyka tesneni prednich dveri tesneniho zadnich dveri, dre a nakonec vytrhava listu zadnich dveri. Naprava v AS. Vymena tesneni za nove. Vedi o tom. Me to bez problemu vymenili na obou prednich dverich. Vyroba 2/2016. Jinak pro info, to gumove tesneni je tam nalepene. Na tomhle aute je toho lepeneho asi vic. Tohle vlakno je fajn. Piste prosim dal problemy a hlavne postupy rešenii. IMG_2579.JPGIMG_2378.JPGIMG_1963.JPGIMG_1970.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mám také objednáno s hrůzou sleduju toto téma a musím říct že sem s snad i přestal na auto těšit. Začal sem si všímat detailu na 3 supu  a musím říct že většina aut které sem viděl měla problém s lícovánm ať to jsou blatníky,lišty nebo dveře. Protože zatím stále vlastním Superb II musím říct že je hodně vidět jak se na trojkovém šetřilo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ac nerad, tak take musim pripustit, ze u Superba II jsem tolik vad na krase nepozoroval.

 

Se spatnym licovanim list jsem byl v servise ted v pondeli, kdy se mi zacala jedna lista "vytahovat" ven pote, co mesic pred tim spravovali jezdici listy u oken kvuli drhnoucim zvukum pri zavirani. V servise mi sami rekli, ze se jim ted s temi listami roztrhl pytel a nedelaji ted skoro nic jineho. Mozna je to spojeno s vydanim TPI a lidi si uvedomili, ze se jim to uzna jako reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, moc to resite,... presne jak pise Prochaine,....

 

mam tedka na testovani SIII combi 2.0 TDI 140kw DSG Laurin-Klement a to auto slape jako hodinky najeto 7790 km. jedinyho co dodrzuju, dukladne ohrati motoru na provozni teplotu, coz je samozrejme teplota oleje 85 stupnu a po sviznejsi jizde dochlazuji......

 

Jinak vsechno funguje bez problemu, vady na krase, jako nejaky listy, dolicovani blatniku a atd neresim,.... vechno v norme,... jsem puntickar a mam rad poradek, ale tohle je podle me az moc pres hranice...... kazdy to ma ale pochopitelne jinak no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Lukason napsal:

Hosi, moc to resite,... presne jak pise Prochaine,....

 

mam tedka na testovani SIII combi 2.0 TDI 140kw DSG Laurin-Klement a to auto slape jako hodinky najeto 7790 km. jedinyho co dodrzuju, dukladne ohrati motoru na provozni teplotu, coz je samozrejme teplota oleje 85 stupnu a po sviznejsi jizde dochlazuji......

 

Jinak vsechno funguje bez problemu, vady na krase, jako nejaky listy, dolicovani blatniku a atd neresim,.... vechno v norme,... jsem puntickar a mam rad poradek, ale tohle je podle me az moc pres hranice...... kazdy to ma ale pochopitelne jinak no ;)

jseš puntičkář a nevadí ti, že ti z auta za milion odpádávají lišty na dveřích a máš různé mezery mezi plechy, které jsou vidět už z dálky? :D

 

Ovšem pokud ti dovnitř teče střešním oknem, tak jsou ty lišty a slícování fakt jen "vada na kráse", jak píšeš :)

Editováno: , autor: janmatejicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, ale kdyby jste nevedeli o nejakem TPI tak to ani nevite. Proste nic nemuze byt dokonale to se na me nezlob, a pokud tam nemas mezeru na prst tak co s tim asi kdo udela ? vymeni ti blatnik ? pul kastle ? nebo snad cele auto ? :D zapomen prosim te.

Ano, auto neni moje, ale nic z neho neopadava a vsechno sedi, takze neni co resit.

Zamyslete se nad tim ze na dverich je guma, v ni lista, dvere sedi na pantech ty na kastli, staci na kazdym setina milimetru rozdil, ac je to v norme, tak pak ve vynale jako celek muze byt nekde milimetr rozdil a vy hnedka peskujete,... uvedomte si taky ze to je seriova vyroba aut na bezicim pasu a auta se vyrabi jak rohliky v pekarne,... taky jsou rohliky v pekarne vsechny stejny ? .... kor kdyz se auto v dnesni dobe bere jak jeste vetsi spotrebni zbozi nez treba pred 5 lety.

 

Pokud nechce nmit nekde nejake neslicovane prvky, krasne nalepene listy a kde si co si, kupte si vic prestiznejsi znacku ! ! ! tak to treba mit nebude ! Rikam to furt a ne pro vas nejakou slepici ;)

 

Pawouku ses nejakej vostrej, co mas funkci moderatora :D .... Z Prazskych srazu si te pamatuji teda jinak :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechape to z duvodu co pise Pawouk. Az ten milion vydela svyma rukama nebo hlavou a pujde si to koupit pak teprve nozna bude mit jiny nazor. Mam Rapida MR 2013 a uzil jsem si s nim taky dost. Nekteri rikaji je to levne auto, co bys chtel. Mel sis koupit Octavku. Co ovsem sleduji kvalitu O3 jak zde na foru tak s nekterymi lidmi zive. Tak koupi Octavky si clovek nepomuze. Tedy jini zase rikaji, mel sis koupit ne Octavku, ale Superba a kdyz to tady tak sleduji je to zase to same. Tedy je uplne jedno jestli jde o model za 350tis nebo 1.3 mil. co by vlajkove lode ( vystavni skrine) automobilky a to mi prijde kurva hodne smutne. A co Kodiak ? Ten se rozpadne uz v AS pri prevzeti? Dokud budou ovce co jim to budou kupovat a tohle tolerovat tak neni duvod pro automobilku neco menit ze? Ja uz treba vim ze Skodu uz si nekoupim a to jsem byl Sodovak srdcar. Dnes se mi spis ze vseho chce zvracet. A to ze to nejakyma listama skonci je naivni predstava. Tech zavad bude casem jen pribyvat zejmena u prvne vyrobenych kusech. Stali jste se neplacenymi testovacimi jezdci aut automobilky ( za sve penize). Tedy Vam Superbakum preji at se mylim a tech much a detskych nemocich mate co nejmene. Neni o co stat s novym autem za milion travit cas v servisech na reklamacich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Lukason napsal:

Pawouku ses nejakej vostrej, co mas funkci moderatora :D .... Z Prazskych srazu si te pamatuji teda jinak :kol-47:

 

To s moderátorstvím nemá co do činění. Přečti si POŘÁDNÉ ty příspěvky a fotky, kde se píše o těch lištách a možná to i pochopíš, o co tam jde. Na to nepotřebuješ žádné TPI. A pokud to tady nevidíš, je nanejvýš vhodné navštívit svého očního lékaře. Jinak píšeš úplně z cesty.

 

před 11 hodinami, Martin Bednář napsal:

Chapes, ze ta lista na prednich dverich se posune tak, ze zacne vylamovat listu zadnich dveri...? Zjevne ne. K tomu nepotrebuju zadny TPI abych to vedel. Si udelej chvili a zkus se podívat na ty fotky. To neni o nejakych setinach milimetru. Treba to pochopis.

 

 

Přesně tak.

 

Octavii bych sem netahal, má svoje problémy ve své sekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s názore, že přeci jedno jestli je to Fabie nebo Superb takovéto hrubé nedostatky by se neměli objevit na žádném z modelů. Pokud něco takového dokáže škodovka pustit i když je to očí bijící,můžu si jen domýšlet jaké jsou nedostatky které nejsou vidět na první pohled. Myslím že kvalita zpracování šla výrazně dolů u všech modelů 3 generace. Kvantita na úkor kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem se shodou okolnosti pred chvili objednal na vymenu oleje do PIA Ceske Budejovice. Servisman podle VIN kouknul do systemu a zjistil, ze z dubna tam je akce na ostrikovace oken. Coz je zvlastni, jelikoz mi ostrikovace opravovali uz v lednu primo v Boleslavi, kde jsem byl mimo jine i s moji slavnou murou ve svetlometu :-)
Takze asi nejaka dalsi modifikace.

No a pri te prilezitosti jsem se zeptal i na ty lišty. Rekl, ze na to tam zadne TPI nema. Tak jsem mu rekl, ze mu to muzu nafotit a poslat. Rekl, ze nemusim, ze o tom vedi a ze to u SIII meni, ale ze tam budu muset auto nechat do druheho dne. Takze tak... Bejt to prkotina, tak se krouti jak had, nebo o tom vubec nevi.





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...