Přejít na obsah

Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.


Lokutus7323

Doporučené příspěvky

Nářky o tom, že jsem si neměl kupovat škodovku, případně, že si ji už nikdy nekoupím, tady nebudou. Brečet si můžete někde jinde. Ničemu a nikomu z majitelů to tady nijak nepomůže. Držte se zadání tématu a netahejte sem zase nějaké jiné modely. Ty mají své sekce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nářky o tom, že jsem si neměl kupovat škodovku, případně, že si ji už nikdy nekoupím, tady nebudou."

 

A proč ne? Když už nic jiného, tak to pomůže případným zájemcům o auto. Nebo je to tady už taky placený plátek Škodovky kde se nesmí kritizovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zadání tématu je jasné z jeho názvu a prvního příspěvku. Všechno ostatní je mimo téma = v rozporu s pravidly fora. Brečet si choďte někam jinam. Třeba si někde v hospodě založte údolí nářků. Žádné další debaty o tom tady nepřipustím. Téma pročištěno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že drtivá většina majitelů je stejného názoru jako Lukason, ať už to auto jejich je nebo ne... Pokud se vyrábí auta pro takové nenáročné zákazníky, tak si tohle jako výrobce můžeš dovolit. A ruku na srdce, většině národa přece stačí, že je to auto české, ne? Nějakou tu "mouchu" sem tam odpustíš, hlavně, že máš "české" auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 6. 10. 2016 at 11:53 PM, Lukason said:

Hosi, moc to resite,... presne jak pise Prochaine,....

 

mam tedka na testovani SIII combi 2.0 TDI 140kw DSG Laurin-Klement a to auto slape jako hodinky najeto 7790 km. jedinyho co dodrzuju, dukladne ohrati motoru na provozni teplotu, coz je samozrejme teplota oleje 85 stupnu a po sviznejsi jizde dochlazuji......

 

Jinak vsechno funguje bez problemu, vady na krase, jako nejaky listy, dolicovani blatniku a atd neresim,.... vechno v norme,... jsem puntickar a mam rad poradek, ale tohle je podle me az moc pres hranice...... kazdy to ma ale pochopitelne jinak no ;)

pane jo, 8000km to je nájezd :D:D  dělat závěry z nového auta, to chce být slušný fanatik....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam najeto s 140 KW DSG cca 36 tisic km....co se tyce vad z vyroby tak ma zkusenost je jen dobra...mel jsem tri opravy 1.vrzajici schranka pred spolujezdcem 2. ostrikovace skel nic moc a treti ted nejak blbne tlacitko startovani...podvozek neboucha,listy vsechny ok takze za me s autem velka spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, davidek.c napsal:

Mam najeto s 140 KW DSG cca 36 tisic km....co se tyce vad z vyroby tak ma zkusenost je jen dobra...mel jsem tri opravy 1.vrzajici schranka pred spolujezdcem 2. ostrikovace skel nic moc a treti ted nejak blbne tlacitko startovani...podvozek neboucha,listy vsechny ok takze za me s autem velka spokojenost

Další, který má během 36000 km již třetí závadu na reklamaci, ale nehledě na to je velice spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, to nikdo nečeká, že každé auto bude 100% v pořádku. Ale zrovna 2 ze 3 výše uvedených závad se týkají značného počtu aut a je to dáno konstrukcí, nikoliv nějakou nahodilou chybou až při výrobě nebo montáži. A rozhodně to jsou věci, které se musely za ty donekonečna předhazované statisíce testovacích kilometrů projevit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podělím se také se zkušeností se Superbem - 2.0 TDI DSG combi 140 kw 4x4 zatim najeto 60tis. km

1. klepání zadní nápravy - oprava - výměna hydrolůžek

2. zatékání přes panoramatickou střechu - 3x opravováno - po kontrole ŠA - vyměněno těsnění

3. minulý týden zatékalo do interiéru přes vnitřní zrcátko - výměna čelního skla - špatně přilepeno- chyba servisu při výměně

4. dnes hlášení "Akumulátor 12 V slabý. Nezávislé topení nelze aktivovat" - baterie je OK - napětí 13,2V - je na to TPI - chybný FW - musím opět do servisu

5. opět panoramatická střecha - netěsnost levé strany, pravá OK - opět reklamace

 

prava strana.JPG

leva strana.JPG

Editováno: , autor: compu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tyka list na dverich, tak mi to dela to same. auto je vyrobene 12/2015 a zacalo mi to delat nekdy v srpnu, kdyz byly vedra. nevim ale, jestli to s tim ma neco spolecneho. kazdopadne to zacalo delat behem jednoho tydne na obou stranach auta. vymena bude az pristi tyden, protoze dil nemaji, jelikoz jde vse do vyroby. v unoru se mi jednou zarosila svetla. bylo asi 0 stupnu a prselo se snehem. do rana to zmizelo a uz se to nestalo, nebo jsem si toho nevsiml. jinak je vse ok.

IMG-20161010-WA0003.jpeg

IMG-20161010-WA0000.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rosení světel se teď pravděpodobně začne opět objevovat. Klimatické podmínky k tomu budou nahrávat, tedy očekávám, že těhle připomínek bude s postupujícím podzimem víc a víc.

Lišty můžou být klidně vedrem, holt asi blbé lepidlo.

Jinak zatékání do panoramy není jen doménou Škody, znám x případů skrze všechny značky, i prémiové. Pro mě to vždy bude zbytečná příplatková výbava, která je drahá, její přínos je diskutabilní a bohužel má tendenci k podobným technickým problémům.

Editováno: , autor: Anorex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Jak je to prosím s možností odstoupení od kupní smlouvy při čtyřech a více reklamacích popř. po překročení 30 dnů na vyřízení reklamace? Je mi jasný, že dealer bude dělat vše proti, ale z hlediska spotřebitele není žádný rozdíl mezi autem a např. televizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z vlastni zkusenosti, priprav se na velice tuhy boj s nejasnym vysledkem, zacnou ti rikat, ze to nebyla trikrat stejna zavada, zacnou ti nabizet ustupky, atd. atd. Me to trvalo vice jak rok, nez-li jsem z nich dostal nove auto a to az v pripade velkeho vyhrozovani...tohle fakt neni jednoduche a pokud tomu nechces venovat dostatek casu a velkou cast svych nervu, popr. penez za pravniky...tak se do toho snad ani nepoustej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, je tu někde odkaz na nějaké to TPI nikde jsem to tu nenašel a docela by mě zajímalo co v něm všechno je protože co jsem reklamoval tak mi prodejcem ani v jednom případě nebylo vyhověno že je vše v pořádku? Mám auto od 5 měsíce, špatně fungující ostřikovače u spolujezdce, u dveří spolujezdce se dotýká horní chromová lišta zadních dveří až se již nekolikrát odchlípla jak se dotýká zadních dveří a pořád se mi ozývají neustále pazvuky od zadních pravých dveří. Mám skoro maxi výbavu l+k kromě střešního okna a jak jsem tady četl tak jsem rád že ho nemám protože by to byl asi další problém a u auta přes 1 mil mi toho příjde docela dost problému. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...