Přejít na obsah

Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.


Lokutus7323

Doporučené příspěvky

No taky si pamatuju že v tehdejších cenách Octavia 2 1.9TDI 77kW elegance (xenony, metla, elektrony, kožený paket) stála cca 700.000 když jsme jí kupovali. To by bylo v dnešních cenách ještě daleko víc! Za to je dneska superb kterej je o třídu vejš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bladik - bud sa nechápeme , zámok pásu chýbal úplne? nie je to náhodou tak že bol schovaný pod stredovým panelom ? nie je problém stredový panel takto namontovať , ani to nevidno len chýba zámok pásu ... alebo chýbal úplne a nikto si to nevšimol ani pri montáži constructu ? nejak sa mi to nezdá 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyběl úplně, taky jsem si myslel, že ho někdo do něčeho schoval, tak jsme to hledali...prostě tam fakt na těch úchytech z boku sedačky nebyl.

 

@Sabiza - netuším co si představuješ pod polygonem ty, ale každé auto opouštějící výrobní linku odváží řidič, který projede určitý úsek(zatáčky, retardéry, apod.), aby odhalil případné problémy, pak zaváží auto na parkoviště. V případě problémů je auto hozeno na kvalitu. Pořád to ale nemění nic na tom, že v tom autě seděla spousta lidí a je mi jedno jestli to způsobil výrobní závod nebo servis.

Prostě bohužel se musíme smířit s tím, že kvalita všech vyráběných vozdile, ne jen VW groupa, šla do háje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bladik napsal:

Chyběl úplně, taky jsem si myslel, že ho někdo do něčeho schoval, tak jsme to hledali...prostě tam fakt na těch úchytech z boku sedačky nebyl.

 

@Sabiza - netuším co si představuješ pod polygonem ty, ale každé auto opouštějící výrobní linku odváží řidič, který projede určitý úsek(zatáčky, retardéry, apod.), aby odhalil případné problémy, pak zaváží auto na parkoviště. V případě problémů je auto hozeno na kvalitu. Pořád to ale nemění nic na tom, že v tom autě seděla spousta lidí a je mi jedno jestli to způsobil výrobní závod nebo servis.

Prostě bohužel se musíme smířit s tím, že kvalita všech vyráběných vozdile, ne jen VW groupa, šla do háje :(

Ak to je ozaj tak,ze tam nieje a auto opustilo fabriku bez funkcneho bezpecnostneho prvku,urcite by som narobil poriadny cirkus.Je hanba,ze si to nevsimla vystupna kontrola,nevsimol predpredajny servis.

ferda25 je tu expert na reklamace,urcite ti rad a ochotne s riesenim poradi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil jsem, že banalitou není myšlen chybějící pás, ale náprava stavu, což snad banalita opravdu je. Jen se divím, že bez pásu nesvítí kontrolka "airbagu", no možná tam není předpínač.

Nicméně toto vlákno jsem začal číst až po objednání Supa. A upřímně jsem se děsil dne dodání. Včera mi ho dovezli až domů, předání tím bylo velmi příjemnou záležitostí. Přiznám se, že po ujetí ca 100km je to z O3 velký skok nahoru, byť možná chápu zklamání po S2. Se stejným despektem jsem 2014 šel z O2FL do O3. A nakonec to pro mě byla nejlepší Octávka, co jsem za posledních 20 let měl. Ale teď zpět k Supovi. Mám základní výbavu, combi, TDI 110kW tedy nic navíc co by se mohlo pokazit doplněnou o vše co dle konfigurátoru šlo ( nakonec ale někde vypadnul Sunset, což je řešitelné), oproti O3 Style 2014 +příplatky my chybí jen Kessy - nemožno objednat, fakt jsem byl zvyklý, zase jsou tam věci navíc. Co taky chtít za 650tis s DPH. Zatím jediné, co jsem zjistil, taky byl stržený šroub držící zadní spodní plast (montoval jsem zástěrky). Nikde nic nevrže, nebouchá, tak to doufám zůstane :) . Kupodivu mne překvapilo, že na hraně zadního blatníku-lemu chybí tolik vzpomínaná kapka laku ( viděl jsem i u místního prodejce). Pokud se něco objeví, budu hlásit, jsem na auta a servis vždy hodně přísný. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové trochu se to směřuje na OT, ale jak píše ferda, tohle servis vyřešil na místě cca za půl hodiny. Jen jsem chtěl upozornit, že se nemůžeme divit nedotaženým/přetaženým/strženým šroubům, či kabelovým svazkům mimo jejich správné umístění, apod., když nedokážou namontovat/zkontrolovat zámek pásu. Je to hezké auto z venku, můžeme to považovat za imagovku, ale je to fakt spotřebák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ja auto kupil mesis po zaruce a moje zatim zjistene zavady flekate chromove listy vytrhavajici se chromove listy zadnich dveri od tesneni prednich dveri..a nefungujici vyhrivani operadla ridice spodni sedak vyhriva zatim nic nebylo reseno ...v pondeli jedu poprve  do skodovky na lakovani susedova tchyne me do toho nacufala tak to zkusim probrat z technikem ( resi se ty vytrhavaci listy na skodovku jeste chvilu po zaruce ?nebo uz to plne hradi zakaznik ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...