Přejít na obsah

Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.


Lokutus7323

Doporučené příspěvky

Nerozumím tomu proč bys to lepil sám, když je to v záruce??

 

Korozi na tažněm jsem měl po půl roce provozu. Na druhou stranu musím přiznat, že tažné používám hodně často...cca 1-2x do týdne. Ta koroze se dá docela solidně očistit a pravidelně promazávám, od té doby je klid. To samé mi řekli ve Škodovce, odřené používáním=pravidelně promazávat a mám takový dojem, že takovýto postup je napsán i v údržbě v návodu...někde mi to servisák ukazoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bych si to opravoval sám, no proč.. můj čas (domluva, objednání, převoz, chybějící dopravní prostředek a další ztráta času)  a nervy ("jo pane to jste první, to nám Škodovka neuzná")... Nebo ještě lépe "to je mechanické poškození" (99% času to mám nahoře),  proto se ptám, jak jste na tom ostatní. 

 

Re tažné, já použil zatím 3x ... ale už to mám ošetřeno ACF-50. Díky za potvrzení, že je "normální", že to koroduje.

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take si myslim, ze to je na vymenu. 

Ale prinutit servis k tomu, ze si to clovek vymeni sam, to musi byt dost fuska, ne?

Ani nevim, zda tohle nejak resi legislativa.

 

Ale stojim si za tim, ze prace nekterych servisaku je fakt otresna. Nechci smahem odsuzovat vsechny, ale uz bych o tom mohl napsat knizku, co mi bud udelali blbe, co poskodili, nebo co jsem si po nich pak dodelaval sam...

 

A s dovolenim sem pro predstavu vlozim prispevek kolegy, co aktualne resi s Oktavkou:

 

Prace "profiku"....

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím co nyní začaly chodit vozy po dlouhé odstávce, tak každý měl nějakou takovou drobnost.

 

Nechtěl jsem to zde zatím psát, ale typ poškození přesně odpovídá tomu co jsem viděl. 

 

Opravdu je třeba při přebírání být mnohem obezřetnější u těchto aut než dříve.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...