Přejít na obsah

Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.


Lokutus7323

Doporučené příspěvky

Po dokladnejšom preskúmaní auta som objavil 2 veci, ktoré ma docela štvú. Odlúpnutá chromová lišta na predných spolujazdcových dverách, a na oboch predných dverách vyčuhujúce "štetiny" bohvie čoho. V servise sa mi na to kukli a odpoveď znela, že to je z myčky. Toto netuším, či je výrobná vada (auto z piatka :-D), druhá vec je podľa mňa už jednoznačná - nesedia jedny dvere voči druhým.

 

Problém je, že neviem, ako sa k tomu postaviť. Reklamovať? Auto nebolo nové, je to 5 mesačná predvádzačka. Vrátiť sa k predajcovi? Alebo sa pokúsiť inde, kde ma neodpinkajú? Je to na reklamáciu, či nie? Poraďte, ako by ste riešili vy. Díky.

IMG_20210426_122126.jpg

IMG_20210426_122134_1.jpg

IMG_20210426_122026_1.jpg

IMG_20210426_122043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem řešil na předchozím Kodiakovi. Výsledek byl takový že je to v normě :-( prostě mě odpálkovali. Mají na to jakési normy a je to ve výrobní toleranci. Na první pohled to vypadá nepěkně a kazí to dojem z krásného auta. Zkus reklamovat u nejbližšího dealera, nejezdi až bůhví kde jsi auto kupoval. A lišty chrom olezlý , to bych přidal k tomu a řekl bych že myju ručně doma.....zkus a uvidíš.......První ty lištičky pořádně vylešti a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Musím se také podělit tyká se to Difuzoru sportline(dokupováno) a po 2,5 roku co ho mám na autě tak to dopadlo takhle. Horní vrstva se totálně loupe(ochranná folie chromu) a samotný chrom se také loupe.. takže už jde vidět bílá lišta sloupaná od chromu.za 6K jsem čekal že to vydrží déle a nebo jsem chytl  vadný kus.Má někdo stím problém? Jestli jsem jen jediný..

E632C301-1753-4FF0-A300-AB7BA19629DA.jpeg

C2E2AE78-AD4F-4B23-9575-570FD67E7691.jpeg

4843F771-1AA2-4230-B771-67C2B877D58E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 4. 2021 na 12:27, faithless78 napsal:

Po dokladnejšom preskúmaní auta som objavil 2 veci, ktoré ma docela štvú. Odlúpnutá chromová lišta na predných spolujazdcových dverách, a na oboch predných dverách vyčuhujúce "štetiny" bohvie čoho. V servise sa mi na to kukli a odpoveď znela, že to je z myčky. Toto netuším, či je výrobná vada (auto z piatka :-D), druhá vec je podľa mňa už jednoznačná - nesedia jedny dvere voči druhým.

 

Problém je, že neviem, ako sa k tomu postaviť. Reklamovať? Auto nebolo nové, je to 5 mesačná predvádzačka. Vrátiť sa k predajcovi? Alebo sa pokúsiť inde, kde ma neodpinkajú? Je to na reklamáciu, či nie? Poraďte, ako by ste riešili vy. Díky.

IMG_20210426_122126.jpg

IMG_20210426_122134_1.jpg

IMG_20210426_122026_1.jpg

IMG_20210426_122043.jpg

Já tam nic nevidím. Nic bych neřešil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych řešil ten schod mezi dveřmi, vypadá to jako kdyby klesly a je to dost vidět. Ta oloupaná lišta - to by mohli říct, že je to způsobené při provozu a na ty štětiny bych vzal malé kombinačky a zkusil bych je vytahat. V myčce jsem už párkrát byl, ale nic takového nemám. Přeptej se na to, kam jezdíš na servis co oni na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Leonekkk napsal:

Musím se také podělit tyká se to Difuzoru sportline(dokupováno) a po 2,5 roku co ho mám na autě tak to dopadlo takhle. Horní vrstva se totálně loupe(ochranná folie chromu) a samotný chrom se také loupe.. takže už jde vidět bílá lišta sloupaná od chromu.za 6K jsem čekal že to vydrží déle a nebo jsem chytl  vadný kus.Má někdo stím problém? Jestli jsem jen jediný..

E632C301-1753-4FF0-A300-AB7BA19629DA.jpeg

C2E2AE78-AD4F-4B23-9575-570FD67E7691.jpeg

4843F771-1AA2-4230-B771-67C2B877D58E.jpeg

A není to ta ochranná fólie, kterou se má normálně po namontování sundat? Něco jako je na displeji telefonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Michal B. napsal:

Takže i když to máš asi po záruce ten díl, zkusil bych to reklamovat. Nezačalo se to loupat ze dne na den.

Schválně dnes mrknu na náš difuzor po roce používání jak vypadá.

To nevím jestli to vůbec projde.kupoval sem to na e shopu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ČudlR napsal:

Vim co napisou. To stejny jako kdyz sem se pokousel reklamovat chrom listy kolem oken ze na nich jsou mapy a chrom uz neni skoro chrom. Reknou ze se pouzila agresivni kysela chemie a ta ten chrom znicila a proto se reklamace zamita

Souhlasím, bylo by to zvytečné ,tak  lišty odstraním od chromu a oůjdou nastříkat na black magic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Patrik1971 napsal:

Tvari sa to ako original diel,ma to fabricke cisla,sadlo to krasne.....mrknem to moje,ako to po 2 zimach vypada......chodis casto do mycky,aktivna pena?Ta robi takyto podobny problem s chromovymi doplnkami.

Na myčky nechodím piuživám ph neutralní aktivní pěnu a ruční mytí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 2. 2022 na 17:33, Leonekkk napsal:

Musím se také podělit tyká se to Difuzoru sportline(dokupováno) a po 2,5 roku co ho mám na autě tak to dopadlo takhle. Horní vrstva se totálně loupe(ochranná folie chromu) a samotný chrom se také loupe.. takže už jde vidět bílá lišta sloupaná od chromu.za 6K jsem čekal že to vydrží déle a nebo jsem chytl  vadný kus.Má někdo stím problém? Jestli jsem jen jediný..

E632C301-1753-4FF0-A300-AB7BA19629DA.jpeg

C2E2AE78-AD4F-4B23-9575-570FD67E7691.jpeg

4843F771-1AA2-4230-B771-67C2B877D58E.jpeg

Tak to asi nebude úplně výrobní vada nebo chyba Škodovky, když ty lišty nedodala škoda. Ten eshop to může klidně tahat z Aliexpresu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba je to hlavně na straně dodavatele, pár let nazpět měla část nových aut hodně brzy po výrobě problém s kvalitou chromových lišt okolo oken a nezáleželo na modelu. 

Takže to, že je něco nakrásně originál neznamená ve finále, že je to i kvalitní díl. Bohužel. 

Škodovka se potýká s různou kvalitou i dalších dílů. Někdy se to řeší i změnou dodavatele. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...