Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Nová auta tam stále žádné lepidlo z výroby nemají. Tj. místo výměny gumového těsnění za nové se jen snaží vyřešit co nejlevněji problém....chudák, kdo to bude chtít někdy rozebrat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Konkrétně u mě opravdu chtěli vyměnit celé těsnění. Ale když jsem viděl, že v rámci toho musí rozdělat oboje přední dveře, sundat tapecírunk, atp., tak jsem to odmítl.... Tak to pak jenom podlepili.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne uz jedno lepili..druhe menili,ale uz som po zaruke a u spolujazdca predne dvere je milimetrik opat odlepene.Kedze pises,ze je cierne,tak to bude klasika nieco,cim sa lepia celne okna.Popytam sa v autoglase.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja auto kupil mesis po zaruce a moje zatim zjistene zavady flekate chromove listy vytrhavajici se chromove listy zadnich dveri od tesneni prednich dveri..a nefungujici vyhrivani operadla ridice spodni sedak vyhriva zatim nic nebylo reseno ...v pondeli jedu poprve  do skodovky na lakovani susedova tchyne me do toho nacufala tak to zkusim probrat z technikem ( resi se ty vytrhavaci listy na skodovku jeste chvilu po zaruce ?nebo uz to plne hradi zakaznik ?)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokial je auto servisovane v autorizaku,tak sa da uspesne na kulanciu nieco uhrat,zvlast taketo zname problemy.Fabrika zaplati cast suciastky,servis cast prace,alebo aj celu,ako to bolo v mojom pripade s tlacitkami vo volante

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Riesil niekto vrzajuce zrkadla? Pripadne s akym vysledkom?

Pri zaklapani to neskutocne vrze az sa hanbim to pouzivat :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na OIII se to reklamuje a zatím úspěšně. Při sklápění se ozývá praskání a vrzání.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Můžete to někdo nahrát, ať máme představu ? Jinak nestává se někomu po umývání auta, že naklápění "skla" u spolujezdce "přeskakuje", dokud to neuschne ?

Editováno na Shaarky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nepravidelnost chodu = pohledová funkční vada, řešení = výměna(motor promazat nejde).

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sundat kryt zrcátka a promáznout popřípadě prostříknout tu velkou pružinu nebo co to tam je (dole). Škube se o ten plast. Měl jsem stím problém asi před půl rokem na levém zrcátku a od promáznutí bez problému :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to rovnake ako na videu zo sekcie O3, akurat mne to zatial nepuka, ale pridava sa skripavy zvuk. Ten ale zatial po vcerajsom dazdi zmizol.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Včera jsem našel na jednom S3 vpravo nad zadním znakem odfouklý lak(pěkná boule). V místě kde je jasné, že za to může jen kvalita během výroby.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Byl to lak? Nebyl to celej plech? Je to tam hrozně tenký a zjevně tam chybí nějaká výztuha - jsem zjistil u svého vozu :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Ne tady to byl rez, který zvednul lak...chronicky známý problém ze dveří na Yetim.

Editováno na ferda25

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Někdo máte zkušenost? Uvažuji, že to nalepím sám, i když je auto ještě v záruce...

20180908_143432-980x2016.thumb.jpg.93fca3ae5fac0bb7940c37f0fac28b0b.jpg20180908_143511-980x2016.thumb.jpg.cc0e9e4415d29dbb314e9101b5b4bf37.jpg

Mimochodem, na tažném mám po 22 měsících již korozi...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nerozumím tomu proč bys to lepil sám, když je to v záruce??

Korozi na tažněm jsem měl po půl roce provozu. Na druhou stranu musím přiznat, že tažné používám hodně často...cca 1-2x do týdne. Ta koroze se dá docela solidně očistit a pravidelně promazávám, od té doby je klid. To samé mi řekli ve Škodovce, odřené používáním=pravidelně promazávat a mám takový dojem, že takovýto postup je napsán i v údržbě v návodu...někde mi to servisák ukazoval.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Proč bych si to opravoval sám, no proč.. můj čas (domluva, objednání, převoz, chybějící dopravní prostředek a další ztráta času)  a nervy ("jo pane to jste první, to nám Škodovka neuzná")... Nebo ještě lépe "to je mechanické poškození" (99% času to mám nahoře),  proto se ptám, jak jste na tom ostatní. 

Re tažné, já použil zatím 3x ... ale už to mám ošetřeno ACF-50. Díky za potvrzení, že je "normální", že to koroduje.

Editováno na Shaarky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Opravy svepomoci nebo nereklamovani = napomahani tristni kvalite.

• Líbí se mi 1
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je sice z casti pravda ale z vlastni zkusenosti vim, ze oprava svepomoci znamena kvalitneji odvedenou praci, nez od 'autorizovaneho profika' ......

• Líbí se mi 1
    • Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od psf3
        Takže ve škodovce už nejsou schopni ani pořádně nalakovat dveře...  Viz přiložené foto. 
        Tak si to běžte projistotu zkontrolovat. Jde o místo na spodní straně dveří (pod reprákem) kam se málokdo sehne...

• Od Lokutus7323
        Ahoj,
        pročetl jsem si fórum a objevil jsem sice pár témat, ale né zřejmě úplně ty, které bych zde očekával a potřeboval. Doufám, že jsem nic nepřehlédl (koukal jsem na fórum v práci ).

Moje otázka zní vcelku jednoduše. Bavil jsem se s několika lidmi včetně mého technika, i několika taxikáři. Nevím jak moc je to směrodatné a proto bych se rád zeptal i Vás tady. Jak moc jsou poruchové nové Superby III? Bylo mi řečeno, že poměrně velká část těchto aut jde na reklamaci už během prvních 15.000 km. Upřímě řečeno, nejsem až tak bohatý, abych si mohl na jednu stranu dovolit až takhle poruchové vozidlo, protože pokud to tak opravdu je, tak nechci superba vidět při nájezdu 150.000km. Ale znáte to, žena sice moje nadšení nesdílí, ale mě to auto prostě líbí.

Jaké jsou Vaše zkušenosti? Poruchy, závady, reklamace?

Rozhoduji se o 2.0TDi 110kW, L&K, sedan

Děkuji