119 příspěvků k tomuto tématu

Je to více než rok co jsem založil toto téma kvůli nespokojenosti se zpracování zadních blatníků. Dnes jsem byl u prodejce Škoda a prohlížel jsem si vystavený Superb L&K a stejná vada je tam stále. Jedná se o kuličku barvy nebo špatně vylisovaný okraj.

U Fabie by člověk přimhouřil oči ale u Superbu za milión je to ostuda. Takže lakovno a lisovno delejte s tím něco!

20170814_080018.jpg

Upraveno uživatelem Viki88
Doplněny text
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak stále je to střední třída - auto chudších manažerů a vyšších státních úředníků...Bezchybné zpracování bych očekával v úplně jiné kategorii.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně tak co by jste chtěli za milión :-) . Ještě někdo dostane šílený nápad  aby na to byl spoleh. Bohužel tento jev nekvalitními zpracování se týká i premiovich značek. Šetří se kde ti jenom jde. Zrovna dnes sem uvažoval o tom jaké bude moje další auto potom ci mi volal prodejce audi a lákal na předváděcí jízdu. Upřímně  fakt nevím po shlédnutí mnoha  aut a přečtení ještě více recenzí a fór, sem dospěl k názoru ze jsem absolutně zmaten a možná znechucen. 

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes jde o to vybrat alespon tak ( model, znacka) aby tech zmetku tam bylo v prumeru mene nez jinde. Samozrejme s prihlednutim k cene. Skoda to ovsem se svym papundeklovym interierem asi nebude.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už někdo reklamoval rezaté kryty nábojů kol? Mám to rezaté jak lišku, doma máme Yetiho 12/2014 a ten tím netrpí.

asi chtějí, at si to lidi natírají sami

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to součástí brzd(kotoučů) a tím pádem spotřební materiál => reklamace po půl roce, popř. po nějakém větším nájezdu nemožná!!!

Upraveno uživatelem Bladik
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Take jsem koukal, jak to je po 2 letech orezle. To jsem u zadneho jineho auta nemel. Ale slo to dobre setrit. Spis to byl takovy povrchovy povlak.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak se mi začíná loupat chrom z řadicí páky.  V servisu nafoceno a posláno chytrým hlavám do Škodovky. Auto má najeto necelých 20 000 km. Musím říct že jsem nikdy neměl auto s tolika drobnými závadami. Zlatej Dvojkovej Superb teď ta kvalita šla pro pastně dolů

07CDBD34-109E-43E1-BDE9-459134F2E0A2.jpeg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Také se mi to začíná loupat.Ale na dvojce jsem to měl na obou,co jsem měl.Takže tohle je stejný.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to já jsem u dvojkového nic takového neviděl, až teď vypadá to moc pěkně jak auto do 200 000 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidám vám taky něco ze svých negativních zkušeností... Sup III (cca 6 měsíců) najeto 49 000 km.

Za velké mínusy považuji:

1. Navigace funguje velmi špatně, ačkoliv zadám nejrychlejší trasu neustále mě tahá po bočnich cestách, ačkoliv dálnice je na dohled. (nastavení parametrů výpočtu trasy jsou nastaveny správně).
  2. Ihned při drohbném mrznoucí dešti, teplotě pod bodem mrazu a mokré silnici, nebo při sněžení jakéhokoliv druhu se po chvíli jízdy ozve hláška senzor nemá výhled. Nutno zastavit a otřít senzor, nebo neustále čumět na ikonku hnusného žlutého vykřičníku, který mě vytáčí do běla.
  3. Neustále se propadající a zvlňující se druhé víko podlahy v kufru, při nakládání těžšího příslušenství se vždy o něco propadne, a věci není možné postrčit dál dozadu, protože začne zachytávat o přehyby podlahy v kufru.
  4. Prahy dveří neustále špinavé což vede k poškození prahů dveří a navíc neustále špinavým kalhotům ze zadní strany novavic kalhot.
  5. Ostřikovač zadního skla, než doopravdy umyju zadní okno vystříkám půlku nádržky.
  6. Neustále pípající senzory, v přestavbách, na přechodech pro chodce je to otravné.
  7. Dost často se mi zasekává Columbus. Nejde zesílit musím vypnout motor chvíli počkat. Pokud propojím Apple Car Play a při zapnutí spotify musím pokaždé vytáhnout a odpojit telefon od auta jinak nenajede správně, dělá u více telefonu, takže závada na telefonu vyloučena.
  8. Pokud potřebuju na někoho zablikat ať již z jakéhokoliv důvodu a světla jsou přeplé do režimu AUTO, světla jen líně pojíždějí nahoru a nikdy nebliknout tak jak by měly například pokud je auto v řežimu parkovacích světel. Napřiklad pokud někoho chci pustit a chci na něho 2x bliknout ať jede, světlo pouze jednou pojedou lině nahoru a celkový dojem ze signálu, je bídný.
  9. pokud zapnu vyhřívání zpětného okna relé umístěné za tlačítkem je velmi hlučné.

To je za těch 50 000 km všechno na co jsem zatím přišel a z čeho nejsem moc nadšený. Je mi jasné, že každý produkt má své chyby, ale u produktu přesahující 1 000 000 Kč mi přijde, že těch chyb je až až ....

Aktuálně řeším problém s nemožností výjezdu do kopce na sněhu. Nejedná se o 4x4 .... Máte někdo podobné zkušenosti ? Mám nové Conti Wintercontact TS850 Úplně nové vyrobeno v půlce roku 2016. Jsem z toho docela zoufalý. V servisu mě odkazují na vadné pneumatiky, ale přijde mi to jako velka náhoda, že by auto bylo osazeno 4x vadnými pneumatikami.

Upraveno uživatelem Simy-76
1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Relé výhřevu asi v climatronicu nebude.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No holt Škoda ví, že jsme národ kutilů...

Re 1) naštěstí mám Android auto, je prostě online

Re 2) dané technologii obávám se

Re 3) N/A

Re 4) mrkni na téma, co jsem založil ohledně prahů, řešení stojí pár korun

Re 5) vezmi nažhavenou jehlu a pohrej si s triskou :-) Psal jsem kvůli tomu do Škody auto.... No comment

Re 6) nechápu, pokud Ti to nevyhovuje, lze upravit rychlost, kdy se Ti automaticky aktivují senzory

Re 7) nepozoruji na Android auto, celkem to mám stabilní, jen jsem jednou musel měnit kabel, za jiný typ, druhý tentýž nový nefungoval také, až delší kabel byl ok 15cm za 20cm)

Re 8) N/A

Re 9) nepozoruji, reklamuj

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem se rozhodl,že stavající řadící páku,vyměním za tu z kodiaka,ne že by se libíla snad kdyby byla perforovaná,ale myslím že je na ní mnohem méně chromu tak snad vydrží déle.Výměnu provedou v autorizovaném servisu,kam jsem objednaný na 22.12 na reklamaci protože mi opět přestali fugovat paměti sedačky zrcádka atd.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sedačky za servis řeším snad každému kdo u mě byl...celkem sranda, že místo, aby udělali co mají, tak jen většinou udělají znovu základní nastavení a pošlou to dál....asi čekají, že to pak po záruce bude muset někdo zaplatit.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj no sedačky si mi dělal teda ten pojezd. Nicméně čas od času to prostě najednou přestane vše fungovat.Na auto mám záruku 5 let nebo 150000 km takže to si soudruzi počkají :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To samé - i mě Ferda dělal základní nastavení sedaček, ale také bohužel pro ně mám 5 let záruku :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děláte jako by byl dneska milion za auto něco extra.:huh:

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od psf3
      Takže ve škodovce už nejsou schopni ani pořádně nalakovat dveře...  Viz přiložené foto. 
      Tak si to běžte projistotu zkontrolovat. Jde o místo na spodní straně dveří (pod reprákem) kam se málokdo sehne...

• Od Lokutus7323
      Ahoj,
      pročetl jsem si fórum a objevil jsem sice pár témat, ale né zřejmě úplně ty, které bych zde očekával a potřeboval. Doufám, že jsem nic nepřehlédl (koukal jsem na fórum v práci ).

Moje otázka zní vcelku jednoduše. Bavil jsem se s několika lidmi včetně mého technika, i několika taxikáři. Nevím jak moc je to směrodatné a proto bych se rád zeptal i Vás tady. Jak moc jsou poruchové nové Superby III? Bylo mi řečeno, že poměrně velká část těchto aut jde na reklamaci už během prvních 15.000 km. Upřímě řečeno, nejsem až tak bohatý, abych si mohl na jednu stranu dovolit až takhle poruchové vozidlo, protože pokud to tak opravdu je, tak nechci superba vidět při nájezdu 150.000km. Ale znáte to, žena sice moje nadšení nesdílí, ale mě to auto prostě líbí.

Jaké jsou Vaše zkušenosti? Poruchy, závady, reklamace?

Rozhoduji se o 2.0TDi 110kW, L&K, sedan

Děkuji