Přejít na obsah

Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.


Lokutus7323

Doporučené příspěvky

Chtel jsem se zeptat,take se Vam tak spini prahy,na te hrane nejvice ven z auta? Viz obrazek,ktery jsem tu nekomu odcizil z tematu o osvetlenych listach.

Ja mam na obou prednich dverich okamzite, jak je mokro,nebo v zime,jak byl marast po par km  neskutecnou vrstvu bordelu,dostavaji se tam bez problemu i docela velke kaminky.Je slyset i za jizdy,jak to tam lita vsude. Po 4mesicich provozu je to pekne poskrabane.Zrejme staci otvirat a zavirat dvere a kaminky udelaji sve.

Udrzet to ciste je nemozne,musel bych to cistit kazdych par km na mokru..Na zadnich dveri je to samozrejme take,ale trochu mene.

Prijde mi to jako vada,pokud to je takhle naprd,tak bych tam musel mit hned od nova "krasne" zasterky.

IMG_7414.JPG.4d9f67462d2b6bd16e338b85c513e055.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Plzeňaček hodil bys zde nějaké foto s těma zástěrkama? Koupil jsem je původně kvůli ochraně podběhu, na O II mi tam začal rezavět práh (opraveno v záruce), ale u SuperB to bude mít zřejmě i přidanou hodnotu s ohledem na problém výše... jen jsem ještě neměl čas je instalovat. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasterky mi moc nesedi a nejsem nejakej fajnsmekr,ale osklive to taky na fotce neni.Chtel bych to videt nazivo,zacinam koukat:).A uz o nich premyslim,nebo se na to vykaslu a necham pripadne pozdeji opravit to poskrabane,kdyz uz jsem to nezastihl od zacatku..Mam zakladni bilou Candy..a proti vetsine z vas mam auto v "socialni" vybave,tak bych to vylepsil zasterkami:)

 

Musi to s nimi byt urcite lepsi.. myslim,ze i kdyz mate DCC podvozek je auto nizsi a i bez zasterek to muze byt o malinko lepsi.

 

Jinak u posledniho SII,ktereho jsem kupoval stareho rok a kousek,mel najeto 20tkm a zasterky mel.Ja je hned sundal a po nich zas za tu chvili uz byl na miste kde se dotykaly karoserie  poskrabany lak,netusim,zda to bylo nejak spatne uchycene,ale byly tam origo od nova..

 Spineni bez nich bylo,ale myslim urcite mene nez tady u SIII, dostava se na tu hranu smerem ven podstatne vic bordelu a kaminku.Jak rikam,vedet to asi tam zasterky byly hned..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Plzeňáček napsal:

 

V podstatě to vůbec není vidět a to ani na té bílé. Nikdy mi to nikdo nevytkl, že by se tam nehodily.

 

Vidíš to...a to jsem se na ty fotky díval a neviděl je tam... :-) Měl bys to pořádně vyleštit a hodit tam nové a kvalitní fotky :-)

Jinak tedy díky, za mne konec OT, jsme trochu mimo téma.

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 4 týdny později...
před 36 minutami, Giri napsal:

Zdar chlapi, mám takový problém s volantem v Supu. Když nastartuji a chci si změnit uživatelský profil (profil řidiče) na Maxidotu, tak někdy rolovací kolečko na volantu reaguje a jindy je mrtvé. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Stejný problém u Yetiho, dnes provedena kompletní výměna, naštěstí v záruce. Podle informace autorizovaného servisu to není vyjímka, byl už prý vybrán nový dodavatel. Něco se probíralo i na technické servisní konferenci 2016 - viz příloha

electric_2016_i_jaro2.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Giri napsal:

Tak to je dobrá zpráva. Vyměnili komplet volant, nebo nějak jen to tlačítko? 

Měnili mi celý panel držáku tlačítek - viz příručka str.50 a dále.Je to sice pro Yetiho ale pro Supa to bude podobné. Práce asi na 30-40 min. včetně nové diagnostiky, ale muselo se to objednat z centrálního skladu.

D3E801E02DC-Elektrická_zarízení.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední týden se mi staly dva zajímavé problémy :

- vpravo zůstala​ svítit signalizace varování hlídání mrtvého úhlu po celou dobu jizdy, problém vyřešen vypnutím/zapnutím klíčku
- sám si vůz přenastavil systém jízdy vpravo pro světla na vlevo (objevila se hláška na Maxidotu) ... vyřešeno ručním přepnutím zpět

Na diagnostice nejsou žádné relevantní závady. Stalo se to někomu??

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sobobo5 napsal:

Měnili mi celý panel držáku tlačítek - viz příručka str.50 a dále.Je to sice pro Yetiho ale pro Supa to bude podobné. Práce asi na 30-40 min. včetně nové diagnostiky, ale muselo se to objednat z centrálního skladu.

D3E801E02DC-Elektrická_zarízení.pdf

Díky moc, půjde na reklamaci :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Shaarky napsal:

Za poslední týden se mi staly dva zajímavé problémy :

- vpravo zůstala svítit signalizace varování hlídání mrtvého úhlu po celou dobu jizdy, problém vyřešen vypnutím/zapnutím klíčku
- sám si vůz přenastavil systém jízdy vpravo pro světla na vlevo (objevila se hláška na Maxidotu) ... vyřešeno ručním přepnutím zpět

Na diagnostice nejsou žádné relevantní závady. Stalo se to někomu??

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
 

 

S tou ľavo/pravo strannou prevádzkou svetiel sa to stalo aj mne, 2x. Tak isto som to ručne zmenil a teraz to aj dobrý mesiac a pol nič nevypisuje. Diagnostika je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neriesil prosim niekto problem s prednymi ostrekovacmi - striekaju (tak 5-10% normalneho striekania) aj pri ostrekovani zadneho okna - akoby tam netesnil nejaky ventil a pustil nieco dopredu aj ked ma pustat iba dozadu. Reklamoval som to - uznali reklamaciu a vymenili motorcek (cerpadlo alebo ako to nazvat), ktory je vraj spolocny pre predny aj zadny ostrekovac a ze uz to nerobi. Auto ma cakalo vonku na parkovisku a prsalo, tak som im veril a neskontroloval to, ale ostalo to uplne rovnako. Tak ze mam prist znovu, ale nechce sa mi tam chodit ako pokusny kralik, tak ak to uz niekdo riesil a vyriesil tak im rad poradim co s tym. :-) 

 

Inak moje doterajsie skusenosti s poruchami:

- Rezonancia a zle navyjanie roletky v kufri - vymenena cela roletka v ramci zaruky a vyriešené

- Hmyz v reflektore - pri preberani auta di servisu tvrdili, ze to nepojde, ale veduci dielne to napokon nejak zvladol. Musel sa ale pri tom kvoli vybratiu svetla demontovat predny naraznik, co ma moc nepotesilo, ale vyzera, ze to spravili bez nasledkov

- Odlepena chromova lista na dverach - opravene v ramci zaruky

- zadny ostrekovac katastrofalne striekajuci iba na vrch okna uplne mimo drahy stieraca. Uz to tu niekto riesil v inom vlakne. Pri preberani auta tvrdili, ze sa s tym oficialne robit neda, ale napokon sa toho zas ujal veduci dielne a spravil vraj novu dierku v triske vedla povodnej. Zabudol som tu trisku nejak blizsie preskumat, ale uz to konecne strieka poriadne na plochu kade chodi stierac, takze porisene k uplnej spokojnosti.

- Priserne vrzgal zadny stierac. Vydavalo to ozaj katastrofalne zvuky az som pokazde riadne zvazoval ci utriet alebo neutriet zadne sklo. Automaticky zadny stierac zapnuty cez menu bol u mna uppne nerealny. To som poriesil sam (na servis som s tym nevydrzal) otocenim gumicky v stieraci o 180 stupnov. Treba ale otocit iba samotnu gumku - cele ramienko sa otocit neda. Trvali mi par minut kym ssom prisiel na to ako vybrat iba gumku, ale potom to uz bola hracka.

Rezonancia vyduchu ventilacie vlavo od sofera - nebolo jasne odkial to ide, ci ti nahodou nie je od plastu okolo pristrojovky. Skusil vraj podlepit plast okoli pristrojovky, ale asi to je predsa ten vyduch, nakolko sa to vobe nezlepsilo.

- Uplne zle nastavenie prednych ostrekovacov - nad 80-90 km/h uz to striekalo az nad okno a skoro vsetko slo iba na strechu - paradoxne (pri vyssich rychlostiach byva skor opacny problem) bolo treba trisky nastavit smerom dolu. Pri vyssich rychlostiach uz asi prud vody podoberal prud vzduchu. Cital som tu niekde, ze menili za trisky za tie z S II, ale ja som teraz uz uolbe spokojny

- niekedt neraguje rano nereaguje ovladanie hlasitostu radia - ani koleckom pri displayi ani pri radiu - skusili mu nahrať novy software do columbusu ale nepomohlo, navyse mi zmysli loga rádiových stanic - mam prist, ze mi ich manulane nahraju cez diagnostiku

- Zaclal som citit dym z aut predo mnou - za nova (minuly rok) som dym z vyfokov absolutne dnu nedostal, bol som max spokojny s automatickým vnutornym okruhom. Od tejto zimy, ale mam pocit, ze to prestalo uplne fungovat. Diagnostika nic neukazala a ostalo to zatial nedoriesene

 

To je doteraz ( 11 meauacov a cca 13 tis.kilometrov) vsetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...