Přejít na obsah

VCDS - Kódování ŠKODA Rapid MR16+


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

bez světelného senzoru ti bude stejně fungovat jen leaving a to ještě tak, že musíš brnknout do dálkových před, nebo i po vytažení klíčku ze zapalování a rozsvítí se ti to, co budeš mít nakódováno aby svítitlo a po dobu kterou tam zadáš (aspoň u FIII bez senzoru to tak je)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravím tak dnes som sa snažil niečo nakódovať a okrem asistenta rozjazdu sa mi nič iné nepodarilo. Aj po preštudovaní rôznych návodov na fóre to nijak nešlo nájsť. Po otvorení kódovania sa mi zobrazili len možnosti ako sú hneď v prvom príspevku vlákna. 

 

Mám rapid spaceback r.v. 5.2016 ambition plus je tu niekde návod na kodovanie chcel by som (corner, ručičky tacho, dodatočne zotretie kvapiek a ak by sa dalo tak living home coming home a otváranie vodičovho okna cez DO)

 

Na youtube som až teraz našiel video ohľadom tých ručičiek a Lap Timer a pisu tam ako to nakodovať a dodávajú že netreba pozerať na to čo tam píšu.  Je možne že VCDS píše niečo iné ako to v skutočnosti je?

Lap Timer:

Ručičiky: https://www.youtube.com/watch?v=QJaOKhrxmYA

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Kluci mám dotaz. Dneska jsme zkoušeli dokodovat protočení ručiček a prostě to tam podle návodu na FIII není. Mám rapida m.r. 2019.

Dále jsme zkoušeli nakodovat ledky do zpátečky dle návodu, ale chtělo to po nás nějaký kód. Nevíte prosím o co jde?

Děkuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, víte někdo jak ztišit hlasitost gongu při nízké teplotě? U O2, pokud se nepletu, šel v přízpůsobení měnit v několika úrovních. Ještě mě napadla varianta nastavit teplotu moc nízkou. Vozíme v tom malé děcko a nechci aby se lekalo.

Editováno: , autor: jan.lukac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Caute. Nevie niekto poradit Security Code pre Steering Assist 44. Svieti kontrolka a nefunguje posilovac.

Neberie mi standradne 17580 , 19249, 28183, 44595

Je to Rapid Spaceback 9/2018, bol burany, vymenene airbagy, ale neposkodene ani napravy ani nic s riadenim.

Ale co som sa docital na inych forach tak je to zablokovanie po buracke, ale nemozem sa dostat do vymazania chyby ani adapracie.

Dakujem   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...