Přejít na obsah

VCDS - Kódování ŠKODA Rapid MR16+


PTiCA

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

měl bych otázku na to kódování řízení..

 

Mám Rapida 1.0 TSI, 81kw, rv. 2018, půjde mi dokódovat řízení na sport? 

Případně jestli půjde také kontrolka těch potkávaček, ručičky a výhřev okna se zrcátky?

A je to případně někdo z Plzně, kdo by to (a za kolik) dokázal? 

 

Mockrát díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
On 9/12/2019 at 1:35 PM, wirer said:

Riadenie - skor Dynamic

Rucicky - kodovanie jednotka 17

Kontrolka stretavacky - mechanicka uprava, kable navyse

Kontrolka vyhrev - mechanicka uprava, kable navyse

 

Som z vychodu SK

 

Ahoj,

mockrát děkuji za odpověď, aspoň někdo je tu ochotný :-)

Objednával jsem nějaký kabel z číny, tak to snad bude fungovat..  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Rapida vyrobeno 10/2017 MR2018 a úspěšně nakodováno:

- corner - přisvícení mlhovkami do zatáček

- alarm za použití klaksonu

- otevírání/zavírání okna řidiče dálkovým ovládáním 

- ovládání okna řidiče i po vytažení klíčku

- coming home

- servisní poloha stěračů v menu rádia

- dodatečné setření po ostříkávání ostřikovačem

- dotankovat

 

Editováno: , autor: AstranCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď.. Sehnal jsem kabel z Ali (2019 New Arrvial Vagcom HEX V2 Interface VAG COM 18.9 VAG COM 18.9 FOR VW AUDI Skoda Seat Vagcom 18.9 English +17.1.3 Czech cca za 700Kč) když pojedu přesně podle Vašich návodů, není nějaká možnost, že bych to mohl nějak pokazit? Mám z toho trochu obavy, nikdy jsem se do ničeho podobného nepouštěl.. Ještě jednou děkuji za odpověď a omlouvám se trochu hloupý dotaz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj,

pátral jsem už leckde, ale nevypátral, zkusím dám tomu tedy ještě jeden pokus zde.

 

Rapid, 10/2017, 1.0 TSI Ambition, manuální klima. Chtěl bych, aby klima automaticky NESPÍNALA při otočení ovladače ofuku na čelní sklo. Je to hrozně otravná vlastnost i po tři čtvrtě roce, co to auto vlastním. Prostě si chci klimu zapnout sám kdykoliv já sám chci.

 

Nějaký nápady? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 hours ago, AstranCZ said:

Stačí nemít ovladač úplně na plno, jen třeba kousíček před koncem modré. Pak to samo zapínat nebude. 

To ale není pravda. Nebo si to alespoň myslím. Kolikrát při otočení ofuku na sklo zapne bez ohledu na teplotu nastavenou na ovladači teploty. Zítra ještě prověřím.

 

14 hours ago, zwan said:

On asi myslí to že pokud dám ofuk skla tak se automaticky spina klima. Mám to tak i na F3 .

Pro F3 s,me resili zde  

Je to neskutečná blbost...

Tak jsem to pročetl. Hodně dlouhý, ale vlastně žádný řešení. Mně zajímá, jestli lze změnit nějaký parametr v nastavení vozu, který by toto chování deaktivoval nebo upravil. Případně jestli to je věcí hardwarovou (spínač někde kolem ovládání topení), tak jak ho odstavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na starsich jednotkach je na jednotke klimatizacie ovladac prudenia vzduchu, a v polohe pre ofuk celneho skla je spinac. Zabezpecuje vypnutie vnutornej cirkulacie. (ovladanie klapky vsak bolo mechanicke) 

 

Tak ze ak ma niekto chut, vybrat panel klimatizacie, a pozriet ci na plosaku je pod gombikom spinac. ( ak mate mechanicky ovladane klapky.) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Pawouk said:

Já myslím, že už se to vysvětlilo, pokud to bude chtít někdo dál pitvat, tak někde jinde.

 

Souhlas a všem díky za pomoc! Pořád by mě zajímalo, jestli to je řešitelný nějakým hardwarovým zásahem, takže bych se vůbec nebránil tomu těch pár příspěvků osamostatnit a přesunout do odpovídajího fóra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...