Přejít na obsah

VCDS - Kódování ŠKODA Rapid MR16+


PTiCA

Doporučené příspěvky

Postup je mi jasný,ale mám VCDS od Svobody a tam Lcode není,Zkoušel jsem starší verze kde Lcode je -zese mi nepodporovalo Rapida 8/19.Bez dlouhého kodování jsem vedle.jediný co se mi podařilo jsou pásy,ale přez přizpůsobení.Ještě můžu stáhnout VCSD 2020.A anglické a německé verze nemohu použít jelikož GB a DE neumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2020 na 23:39, Hefidlo napsal:

Zdar, je tu nějaky VCDS koder z Ostravy?  rozoupal jsem se po dvou letech že bych něco málo doplnil :-) za předpokladu že to nema vliv na zaruku :-D kdyžtak mi prosim napište :-) lahev slivovice na oplátku ... :-) 

Může být i širší okolí na Moravě :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 21. 3. 2018 na 15:48, janek98 napsal:

Zdravím, když se pokusím cokoli dokódovat (změnit nastavení nějakých bitů, jde mně především o HHC) a dám uložit, tak vyskočí oznámení Coding accepted. Problém je, že když si znovu otevřu nastavení mnou změněných bitů, tak žádná změna neproběhla. Přesně je to vidět na tomto videu.

Netuší někdo ze zkušenějších, co může být špatně? Nebo je potřeba ještě někde nějak změny uložit? Budu rád za jakoukoliv radu.

 

  Zobrazit skrytý obsah

5ab2707b034ae_Vstiek15.thumb.PNG.6fe51c2e86625ffa12b948b2936922c6.PNG

 

Ahoj 

 

  vyzkoušej to přepsat v řádku 1 , musíš si to ale odpočítat ( 26-00-50-91-40- ....atd.) tak místo 40 tam napiš 67.

 Mě to taky občas nefunguje ale když to zapíši v řádku 1 tak to frčí. 

 

provaznik78

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Dokázal by mi tu někdo poradit jak bych mohl změnit na radiu obrázek vozu? Mám Rapid Liftback a radio z faceliftového spacebacku a chtěl bych tam liftback.Někdo mi poradil že ve VCDS stačí změnit prvních 6číslic,ale nedaří se,změnilo se mi to na octavii a už to nelze změnit zpět na Spaceback.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

@Strapatý Wirer o tom pisal vo svojom PDF a je to aj v tom ruskom. Ja na mojej liftback MR17 mam 035331

 

Block 5F -
Encoding - Long Encoding -
Byte 01 - bits 0 ~ 23:
- 035201, Model: Skoda Rapid
- 035203, Model: Skoda Rapid Spaceback
- 035331, Model: Skoda Rapid FL (NH3)
- 036200, Model: Skoda Fabia
- 036202, Model: Skoda Fabia Combi
- 037301, model: Skoda Octavia liftback
- 038401, model: Skoda Superb liftback
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Vychytávka:

Při otevírání kufru zhasněte světlo poznávací značky 

ŘJ 09

Uzavřená oblast - kód 31347

Přizpůsobení

Pozice 42 -Leuchte25KZL HA60- pozice 6 Light_Control_HD_AB_25 → místo „Vždy“ vyberte hodnotu „Pouze při zavření“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...