Přejít na obsah

VCDS - Kódování ŠKODA Rapid MR16+


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny. Poprosím o radu. Mám Spaceback MR2016. V Caristě jsem aktivoval svícení zadních světel při denním svícení. Ale zároveň začaly svítit i přední parkovačky a dále při přepnutí na potkávací světla se denní led světla nevypnou a dál svítí. Jde to nastavit tak, aby při DRL svítily jen ledky a světla vzadu a ne přední parkovačky a při přepnutí na klasický potkávačky se ledky zhasly jako doteď?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, chci se zeptat. Když mám v Rapidu STYLE konfiguraci, ve které je obsažena "očesaná" Light Assist, ale není to asi plná verze, lze dokódovat plnou Light and Rain Assist a Auto Light Assist s automatickým přepínáním dálkových světel? Ani nevím, jestli za ten příplatek 3500,-Kč je rozdíl jen v tom automatickým přepínáním dálkových, potkávacích/ denních led světel.???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Napadol ma taky trosku "iny" retrofit. Myslite, ze by sa dal dorobit adaptivny tempomat. Ano viem, ze oficialne ho Rapid nikdy nemal, ale napr v ETKE pre Toledo je aj radar s podporou ACC. Packy pod volantom by sli zobrat z Fabie. Len neviem ci by to slo dokodovat. Este tam tusim treba vymenit zadne ABS senzory. Je to len taka uvaha, aby nestala rec. 

 

Som zvedavy na vase reakcie :D

Editováno: , autor: Romiiken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

snažil som sa vytvoriť nejaký sumár, dokument, pre F2 čo som male kedysi, no auto sa predalo skôr, ako som to dokončil. môžem niekde urobiť upload čo mám uložené, len je v tom zatiaľ trošku chaos. pár vecí by sa možno použiť dalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...