Jump to content
Petmen

tajny vypinac

Recommended Posts

Čaute 

Neviem či to tu už bolo tak som založil novú tému.

Riešil tu už niekto zabezpečenie proti odcudzeniu  nejakým skrytým gombíkom alebo niečo podobné ? 

Za rady  a postrehy vopred ďakujem .

Ahojte!

Chcem opytat sa ci by si mi vedel niekto poradit, ktory okruh sa moze prerusit bez toho, ze by to zacalo vypisovat chybu na palubke, popripadne robit nejake problemy... pokial to bude v zazname to nie je problem to si vymazem diagnostikou. Na O3
Uvazoval som aj na jednoduchsim domacim VAMom... kde by som prerusoval 3 okruhy pomocou podobneho, ale mensieho konektoru....
Moja myslienka je prerusit:
1.okruh nieco z motora
2.nieco z OBD zasuvky /tu ma napadlo prerusit CAN L, CAN H, aby sa nedala napojit diagnostika
3. nejaky doplnkov okruh...

vopred dakujem za radu

V 6. 7. 2020 na 16:40, juri23 napsal:

Ahojte!

Chcem opytat sa ci by si mi vedel niekto poradit, ktory okruh sa moze prerusit bez toho, ze by to zacalo vypisovat chybu na palubke, popripadne robit nejake problemy... pokial to bude v zazname to nie je problem to si vymazem diagnostikou. Na O3
Uvazoval som aj na jednoduchsim domacim VAMom... kde by som prerusoval 3 okruhy pomocou podobneho, ale mensieho konektoru....
Moja myslienka je prerusit:
1.okruh nieco z motora
2.nieco z OBD zasuvky /tu ma napadlo prerusit CAN L, CAN H, aby sa nedala napojit diagnostika
3. nejaky doplnkov okruh...

vopred dakujem za radu

Nechci te od toho napadu nejak zrazovat, ale jestli nevis, co se ma anebo nema odpojit,tak bych se do toho byt tebou nepoustel. Dle fotky mas octavii 1? Jestli benzin,muzes odpojit benzinove cerpadlo-u novych to zasadne nedoporucuji nebo se odpojovala zapalovaci civka.

Nech to na nekom, kdo se v tom vyzna. 

prave preto tu hladam cloveka ktory mi potvrdi alebo vyvrati ze ta can sa moze odpajat.. a je to na O3, foto je stare