Přejít na obsah

Antivibrační podložka SPZ


nseries100

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se pustit do přilepení obou SPZ na své Fabii Combi (nejspíše Pattex červenou páskou 120kg). Vzadu mě zarazilo že je na autě jakási antivibrační měkká podložka pod rámečkem, který nese SPZ. Má někdo z Vás zkušenost s tím, jak tu přilepenou antivibrační podložku z auta odstranit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hrál jsem si s myšlenkou že je tam i nechám, ale je fkt že jsou dost vystouplý...šel jsem na to hrubou silou (ale opatrně) a prorval je dovnitř :D vpadli mi za výplň kufru, tu jsem pak odchlípl a těch bílejch čudlů se zbavil...ale je fkt že to bylo jiný auto, u trojkový fabky by se  k tomu ale mělo taky nějak jednoduše dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 28. 9. 2016 at 8:28 PM, nseries100 said:

Tak přední SPZ přilepena. U zadní ta antivibrační podložka nebude problém, jen mě ještě zarazily 2 plastové "zdířky" na šroubky rámečku. Jak je nejlépe dostat ven? Díky za rady.

 

Ja jsem vzal vrut, mirne zasrouboval (ani moc, ani malo), hlavicku chytl klestema a opatrne vytahnout ven. Behem 30s byly obe zdirky venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, chci se zeptat jak nejlépe zachytit ten plastovy čudel v karoserii. Měnil sem držák spz za chromový, no a vcera jak vydatne chcalo tak sem zavrel kufr tak jeden vypadl. Ale aby to slo bez demontaze podlozky, bo ten spodní díl stopro zlomím když to budu chtít sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...

Jaka je vyhoda mit SPZ prilepenou lepici paskou nebo suchym zipem oproti standartne prisroubovanemu ramecku? Vrut je nadosmrti a ani se nehne. Co udela lepidlo na pasce za deset let nikdo nevi. Jak se znam tak pri mym stesti pojedu za deset let do zahranici na dovolenou a paska se mi vlivem stari odloupne i se znackou v nejblbejsi cas nekde u more nebo na horach :D 

Editováno: , autor: OtaH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste ze jsi znacku neztratil. Stalo by te to 450Kc za nove znacky a navstevu uradu.  Co se tyce toho lepidla. Soubezne s mym dotazem vyse jsem na to narazil i v jinem vlakne a musim uznat nazor jinych, ze pokud za 10 let neupadne znak prilepeny na kapote, ktery je take nalepeny, tak ani suchy zip se znackou. Pokud to bude znackove nejake to 3M, tak bych se toho po precteni nazoru jinych asi nebal. sam si to tedy nejspis na auto v nejblizsi dobe dam. Zaklad je poradne odmastit a osusit povrch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono všichni by si měli dát s těmi značkami pozor.Všimněte si na těch plastových podložkách,že to je reklamní záležitost příslušného autosalonu,případně i autobazaru.Ty podložky mají originál spoustu všelijakých otvorů,aby šly snadno přišroubovat a nějaký prodejce v bílé košili s kravatou tam,než to auto vystaví,nabastlí šrouby,jak se mu do těch otvorů povede.Mnohdy to sotva drží za kousek hlavy toho šroubu a to ještě jen po jedné straně!Pokud nechcete tu značku ztratit,tak je nejlepší se za ni podívat,případně tam dodat pod ty šrouby podložky.Pokud tedy nechcete tu značku lepit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...