Přejít na obsah

Jaká kola na zimu - ALU nebo plech?


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Honzo... víš, že jsem ti ty černý disky zakázal...!!! :lol::'>

 

MP... já nějak nevím, jaký kola teda nakonec budeš mít??? Ale ty na tý modrý F III se mi teda moc nelíbí... 

 

jako podle mě se dají hezký hliníky a slušný gumy pořídit za 14 tis. + práce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo... víš, že jsem ti ty černý disky zakázal...!!! : lol:

 

MP... já nějak nevím, jaký kola teda nakonec budeš mít??? Ale ty na tý modrý F III se mi teda moc nelíbí... 

 

jako podle mě se dají hezký hliníky a slušný gumy pořídit za 14 tis. + práce... 

JJ vím, kouknout se mohu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to já taky :). Jsem včera ve Vestci za Prahou v salonu viděl poprvé tu samou kombinaci, co budeme mít a s těmi stříbrnými to bude hezké :).

Editováno: , autor: Pawouk
Citace bezprostředně předcházejícího příspěvku není povolena!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MP... aha... no mě se moc nelíbí, ale ok... jsou to tedy 15"... že?

 

Honzo... však ok... dělám si legraci... ;) jsem zvědavý, jaký kola nakonec pořídíš... ;)

 

Jj, 15". 16" kola nestojí jako taková o moc víc, ale pneumatiky jsou děsně drahé v tom rozměru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednal 15" Continental TS850 + disky Dezent TD Graphite (přesně vrtaná středová díra a rozměry dle TP). Jsem zvědavý jestli poznám změnu 16" 215/45 na 15" 185/60. Jedno kolo vyšlo i z kompletací na cca 2400,-

 

post-19561-0-35296700-1444670737.txt

Editováno: , autor: Reeshanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...