Přejít na obsah

Jaká kola na zimu - ALU nebo plech?


Jan R.

Doporučené příspěvky

Zdravím, co se týká zimáků kdo má 15"... máte plechy nebo jste si sehnali litá kola? Přemýšlím o neorigo litých kolech ale moc se jich na potřebných rozměrech dle techničáku na Fábuli nevyrábí. Originály mě přijdou zaprvé předražený a zadruhé 15" jsou ošklivé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá moc dobře :) pneu zvolím taky Continental.

Jsem naštvanej že tenhle rozměr nemůžu mít na F2 protože tam mám zimní gumy na mále tak než dostanu F3 abych nemusel kupovat dvojí nový gumy! Leda počkat a objednat až v prosinci aby bylo auto až v březnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 1 měsíc později...

Ty kola bych zakázal, jsou absolutně špatně navrženy. Jak tam mají ty 4 malé otvory mezi patkou a diskem tak do nic zateče voda nebo dostane sníh v noci to zmrzne a dělá to nevývažek na kole. Když plech tak originál ne tyto bastly.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, MilanHos napsal:

Od tebe jsem tady na foru neviděl žádný pozitivní názor, pouze negativistický nálady. Na Alu možná ale z druhé ruky jako mám já..

A co mám napsat? Je to krása nesmírná? Když je to hnus. Co se tu mám přetvařovat a pochlebovat? Když se mi něco líbí napíšu to, když nelíbí napíšu to taky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen konstatuju že jsem na fóru právě nic jiného než hnus od tebe nečetl, každopádně se pohybuju spíš jen ve Fábiích jiná auta jsou možná u tebe krásná :D

Mě se tyto hybridy tak nelíbí, ale věci co se mě nějak příčí tak nekomentuju vůbec. Za neoriginální a nejlevnější Alu + gumy dáš 15 000 minimálně takže nechápu kde seženu za 11 000 včetně montáže zimáky na Alu. To ani po bazarech neseženeš, každopádně kdo by chtěl na nové auto minimálně 2 zimy jeté gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná alu kola 15" se dají pořídit (třeba v Kelly) i za 6000, jen musí člověk hledat. Nokiany 185/60 R15 WD3 jsem pořizoval teď v týdnu tetě za 5200 i s dopravou. Obutí bylo za 350. Celek tedy za 11550.
Hybridní kola se mi kdysi taky líbila. Pěkný jsou ale jen na SUV nebo autech s Cross pakety (Scout atp.). Na FIII nebo Rapidu jsou designově out. Ale proti gustu......


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Voice napsal:

Já jsem někde napsal že Fabia je hnusné auto? Ukaž mi kde. Mi se právě Fabie líbí moc.

No to jsem nechtěl říct jen jsem to špatně napsal, prostě nechodím do jiných témat než Fabie tak nemůžu posoudit jestli píšeš i pozitivní věci.

Miklisek: Ty nové Alu za 6000 bych rád viděl, já sehnal za 6000 jen jeté :( Jinak minimálně 2000 za jedno vidívám, ale mrknu ještě pokud budu mít víc času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...