Přejít na obsah

Jaká kola na zimu - ALU nebo plech?


Jan R.

Doporučené příspěvky

Epo... tak to je síla opravdu,

každý, dá mi tady za pravdu... :D

Mě úplně spadnul pysk,

žes dal tam černou gumu a černý disk...

 

Potěšilo by mě nejvíce,

kdybys nasadil aspoň poklice,... :D

Bude vypadat to jako auta kus,

páč takhle? Takhle je to hnus! : lol:

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bene, možná že zimní už mají ti, co jezdí ráno do práce, případně v noci, nebo v horách. A myslím si, že většina lidí už vyjela v teplotách kolem nuly, a to zimní pneu funguje v krizové situaci opravdu lépe než letní. :kol-48:

Já jsem hlavně měl na mysli paniku z tzv. povinnosti použí zímní gumy pro leštiče a domácí logistiky ze superhyperkrámů jo tam to má určitě význam. U nás v n.m.v. 500m bylo kolem 0 asi 2x jinak série plusových rekordů. Jinak ti rouzmím, jezdím 20 let do práce v nepřetržitém provozu, myslím že jsem si už cosi najel. Zítra protože cítím konečně zimu budu přezouvat fabii, octavii i felicii otloukánka. Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz: hehe, Basnik fora se nezapre :-D

 

Nicmene, omlouvam se velice,

nedam na to zadne poklice.

To radeji pod motor kryt dam,

protoze to auto na jezdeni mam.

Nejsem priznivcem velke mody,

abych na auta pel ody.

Nevybral jsem ani banku,

proto plechy - jasny odznak punku!!!  :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ČR nie je každoročná akcia od Rijna-Brezna  zimné komplety grátis ? u nás to beží už X rokov , v 2011 som takto dostal obuté plecháče na Octaviu .... 

 

Nevim, ze by byla. Kazdopadne, ja to auto sice kupoval v zime, ale prebiral uz na letnich (pulka dubna). Zimaky bych byval vzal, kdyby bylo auto v puvodnim terminu (unor), ale za priplatek. Tedka jsem si je kupoval uz ciste za sebe. Ta akce by se tykala stejne jen tech, co prebiraji auto v zime. To nebyl muj pripad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...