Přejít na obsah

Difuzor S3 Sportline


roti

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ano je ale je to moc drahe, u nas v Chorvatsku je levy dil chromu 173€, stredni dil chormu 173€, pravi dil chromu 173€, a difuzor je kolem 96€ tak spolu dohromady kolem 615€. Za to se da spravit pekny vyfuk a koncovke vyberes jake chces....

 

3V5807833  2ZZ - levy dil

3V5807834  2ZZ - pravy dil

3V5807823  2ZZ - stredni dil

3V5807521H 9B9 - difuzor rovnaky pre sedan a combi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulý týden jsem potkal nějakého vášnivce, co tam ten hnus měl. Někdo tady v jiném vlákně tvrdil, jak to z dálky není vidět, že je to přidělané těmi šrouby. Je to vidět už na 100 metrů a navíc vlevo dole lezou z podlahy ty skutečné ohnuté nudle... Takže tohle je jen bastl pro tuzéry, ale věřím, že to bude k vidění často.

Editováno: , autor: janmatejicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Pozeral som to na bazosi niekde pri Novom Meste nad Vahom a za 170eur ho ponukal a original ziadna cina.Teraz som ho pozeral znova a uz ho ponuka za 250eu dva mesiace dozadu som mu volal a cena bola 170eur tak pekne zdvihol cenu.

Editováno: , autor: cobra112
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevíte jak je to s instalací tohoto difuzoru a virtuálního pedálu pro otevírání kufru ? Myslím, jestli tam je již nějaká příprava apod.

Popř. dají se ty chromové díly přímo dokoupit a nainstalovat ? (3V5807833  2ZZ, 3V5807834  2ZZ, 3V5807823  2ZZ)

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Shaarky vyrabaju sa dva druhy difuzoru jeden ma dieru na tazne a druhy nie.Samotne chromove listy sa nedaju domontovat musis kupit aj celi difuzor.Virtualny pedal sa da dokodovat ale musis zohnat snimac pod naraznik a potom dokodovat tak neako.Zaujimal som sa o to ale nakoniec som to nechal tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky @cobra112, já virtuální pedál mám, ale na DE fóru s tím pak byl po předělání problém, tak mne právě zajímalo, v čem je problém - snad to tam dokonce nějak lepil či co...

O těch dvou variantách jsem nevěděl, díky! Nemáte někdo náhodou číslo té druhé varianty ? Dle ETKY se mi to nedaří najít... předpokládám, že to bude 3V5807521 s nějakým písmenem na konci ?

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...