Přejít na obsah

Problémy s Tapatalkem


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tapatalk je mobilní řešení end-to-end komunikace pro on-line fóra a blogy. 

Jedná se o mobilní aplikaci kterou najdete ve Vašem APP Storu

 

Pokud máte problém nebo připomínku pište do tohoto vlákna...

 

Více informací o aktualizacích tohoto pluginu zde: https://support.tapatalk.com/threads/tapatalk-for-ipboard-plugin-release-announcement-and-changelog.4031/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom připomínám, že podle pravidel fora je každý uživatel aplikace Tapatalk povinnen si ji nastavit takto: "Uživatel, využívající přístup na forum pomocí aplikace Tapatalk, je povinnen si ji nastavit takovým způsobem, aby se v jeho příspěvcích nezobrazovala oznámení, z jakého mobilního zařízení byl příspěvek odeslán (např.  "Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk" apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, v TapaTalku něco hledat je asi spíš při sadomasochisty. Vyhledá to všechny odpovědi a ve filtru je pouze volba od koho je příspěvek vložen, další filtry chybí (tedy zatím, pokud ještě aktualizace nebyla zveřejněna - mám poslední aktuální) takže uvidíme až přijde další ugrade...

Jinak stále nefunguje korektně zobrazování galerie, kdyby to chtěl někdo nějak řešit, na moje urgování v googleplay nikdo nereaguje...



Edit: jo a ty podpisy už by měly fungovat, poslední 2 upgrady TapaTalku mi zůstalo nastavení podpisu deaktivované (dříve se pokaždé znovu podpis aktivoval)...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas vybehne hláška o nedostupnosti témy. musím sa vrátiť tlačídlom späť a otvoriť znovu. niekedy aj na trikrát. internetom to nebude, v robote 4G, doma DSL, robí to na oboch....

Screenshot_2016-09-29-07-11-06.png

 

ďalší problém sú prázdne sekcie. dnes som chcel pozrieť Fabia III - Interiér, no údajne bez témy. vrátim sa späť a témy tam boli...

Screenshot_2016-09-30-08-00-28.pngScreenshot_2016-09-30-08-00-35.png

 

Tapatalk mám najnovší, mobil je aktualizovaný a bez problému s internetom

 

edit: a prečo cez Tapatalk nie je prístupné ZÁVAZNÁ PRAVIDLA BOARDU / FÓRA ??? nedajú sa teda nahlásiť chyby priamo cez mobil, ale musím buď cez prehliadač alebo následne notebook

 

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, nevím kde dělám chybu, ale prostě mě pořád chodí do zblbnutí nová a nová upozornění na topicy které vůbec nesleduji. A třeba Pawouk jak napíše někam příspěvek, tak ho hned vidím a to jsem kontroloval, jestli ho náhodou nesleduji a nesleduji... Fakt už nevím, denně mám 200+ upozornění [emoji20]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci dalsia chyba je iba u mna, no ak cez Tapatalk chcem editovat svoj prispevok, tak pridava formatovacie znaky < p > </ p > a podobne. Neda sa to poriesit inym sposobom? Pretoze ak chcem este raz upravit uz mnou upraveny prispevok (napr. som na nieco zabudol v kratkom case), tak ich prida znovu...

 

Screenshot_2016-10-04-19-57-36.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dneska jsem narazil asi na původ problému se zobrazováním obrázků na TT. Když někdo vloží obrázek přímo do příspěvku, tak se mi po kliknutí na něj zobrazí normálně a kvalitně, pokud je obrázek vložen jako příloha, tak se mě to po kliknutí zeptá na způsob zobrazení, buď v galerii a to je hrozná kvalita,nebo v prohlížeči, kde je to kvalitní, ale v případě více obrázků, se musí každý otevírat zvlášť... Takze bych hledal problém někde v těch podmínkách při vložení obrázku do příspěvku, protože zjevně v TT problém nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...