Přejít na obsah

Problémy s Tapatalkem


PTiCA

Doporučené příspěvky

No já právě píšu z aplikace Forum Reader Free. K dokonalosti to má daleko, ale na rozdíl od spodního TT, který je po každé aktualizaci horší a horší, zobrazuje obrázky, zobrazuje zúčastněná témata a další. Tak budu zkoušet a uvidím :)

Sent using Android ForumReader app

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě to dělá problém ve chvíli, kdy chci přidat obrázek který vyfotím přímo přes TT, když to vyfotím a v TT přidám jako soubor, tak to jde normálně, stále u mě přetrvává problém se zobrazením obrázků (jsou rozmazané)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vložím obrázek do příspěvku přes TT jako Original size (Attachment) nebo jako Optimized (Inline), tak je to v TT ostré, ale na webu v prním případě jen část kódu nebo  v druhém případě je odkaz do toho cloudu. Nikdy tam není obrázek. Kde je konec původními funkčnímu TT a fóru! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Další poznatek, již delší dobu mě TT háže na začátek topicu "Clintův pirátský klub" a ne na poslední příspěvek a dělá to jen u tohoto topicu, jinak u ostatních skočí vždy na poslední příspěvek, není tam něco špatně nastaveného? Je divné, že to dělá jen u toho jednoho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Po aktualizácii iOSu na 11.0 public beta 5 (pred asi týždňom), resp. 6 (dnes) fórum skodahome nefunguje. Nevylistuje príspevky, do ktorých som prispieval ani ktoré mám označené. Kolecko sa točí, zmizne a zase točí. Tiež nemôžem prispievať cez TT do žiadnych tém. 

 

Ťažko povedať čo sa s tým dá robiť. Odhadom do 3-4 týždňov bude iOS 11 uvoľnený širokým masám a je možné, že tento problém postihne dalších používateľov.  

41574D64-3E46-4917-8600-A3CD6F035241.png

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • PTiCA uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...