Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

Když na mobilu kliknu na žlutou hvězdu, pokud se teda zrovna trefím, hodí mě to automaticky na poslední příspěvek. To je v pořádku. Když ale během dne se chci opakovaně na to téma podívat, tak po kliknutí na téma jsem automaticky na první straně. 
 

Dle @_Denis_ příspěvku to vypadá, že je to normální chování fóra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2020 na 8:14, _Denis_ napsal:

Když pominu nutnost klikat na tu malou hvězdičku, nebo kolečko vedle názvu příspěvku tak, abych se dostal na poslední nepřečtené zprávy v mém streamu, na které se mi na iPhone kliká dost blbě a tak z 50% případů se netrefím tak, jak tady už někdo psal, dá se něco udělat s mizejícími nepřečtenými příspěvky po aktualizaci stránky? Mám ve svém streamu třeba 5 nepřečtených novinek v tématech. Když jsem na mobilu na prohlížeči, zobrazí se mi to, no v tu chvíli nemám čas, nebo chuť si je číst. No jakmile otevřu prohlížeč později znovu (ať už jsem ho zavřel, nebo ne), iPhone automaticky načte stránku znovu. A po tomto načtení mi ze streamu všechna tato nepřečtená témata zmizí, jako bych je už přečetl.. To je dost k ničemu.

Dá se nějak řešit to mizení témat? Nikdo k tomu nic nenapsal, až na Lukáše, který má stejný problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nieje. Mozne dat tlacitko odhlasit sa hned ako prve, tj namiesto UCet? Teraz to odhlasit je umiestene blbo na konci zoznamu a pri odhlaseni tam vyskoci reklama, a namiesto odhlasenia ma to presmeruje na reklamnu stranku. Nie dost ze je tu tej reklamy ako nas.... Te. 

 

Tak loprosim presunut to odhlasenie  na lesie. Miesto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém jako @_Denis_

 

Jak na konfiguraci Win 10 64bit, tak Win 10S, prohlížeč Chrome, poslední ver. 86.0.4240.75

 

Doplním, že u prvního příspěvku na stránce vyjede bublina správně dolů, u dalšího nahoru ale pod text, nejde pak editovat (jen popaměti, že je to první tlačítko které je kousek vidět)

Editováno: , autor: CentriFUGA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...