Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

Přesně tak, je to nejhorší a nejotravnější reklama, co jsem zatím kde viděl. Snažil jsem se tu reklamu Přehul a Šoust vypnout ad-blockem, pomohlo to. Ale po obnově IE už to nezabírá a to jsem ad-block odinstaloval a znovu nainstaloval. To posouvání je opravdu dementní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

rád by som vedel, ako cez mobil normálne nahrať fotky do témy k autu (sekcia Fabia III)

  • ak idem cez Tapatalk, nikto iný ich nevidí, iba kto ide tiež cez Tapatalk...(najnovšia verzia, Android 6, LG G3 32GB)
  • ak idem cez prehliadač v mobile, vybehuje na mňa chyba, viď screen...(Opera 42.7.2246, Android 6, LG G3 32GB)

Screenshot_2017-04-30-20-15-22.thumb.png.d097e503b15619989e00295e7d4cd990.png

 

ak nahrávam fotky cez notebook, tak zvyčajne to ide bez problémov. nie vždy sa mi chce notebook zapínať a dosť často prezerám práve cez mobil :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefungují mě zprávy. Fórum je dneska celé zpomalené a zprávy vůbec nenajedou. Když dám jít do schránky tak mě to píše kód chyby EX144.. Psal jsem do kontaktujte nás, ale kdoví jestli to došlo.. Je to čím dál častější takové výpadky. Dříve jednou za rok, nyní jednou za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...