Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 

nevím jestli jsem jediný, nebo to dělá i ostatním..(?), ale tak minimálně poslední měsíc mě fórum neustále odhlašuje. Mám jako vždy zaškrtnuto "Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě", no přesto když zavřu prohlížeč a pak znovu otevřu, nahodile (ne pravidelně po každém zavření), několikrát denně, mě fórum odhlásí s touto klasickou hláškou:

 

sh.thumb.jpg.5af2c5391c69b9103bcff88d5c763388.jpg

 

Nikdy dříve to nedělalo, mazání cookies, apod., nepomáhá, je to prostě pořád dokola. Nově se mi dnes navíc stalo, že jak se běžně stačilo jenom přihlásit a automaticky mě to přesměrovalo do původně přistupované sekce "Vaše Octavie II", dnes mě to hodilo na stránku s chybou, že požadovanou stránku nelze zobrazit, byla přesunuta, nebo smazána - a na odkaz "Vaše Octavie II" v oblíbených jsem se musel překliknout znovu..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

tuší niekto dôvod? snažím sa vytvoriť tému v sekcii Inštalačné návody :( 

 

už s tým bol kedysi problém, dokonca neskôr to tam bolo dvakrát a musela sa jedna téma mazať. vyplnený mám aj názov, aj štítky, aj text. idem skúsiť reštart prehliadača. len zase nahadzovať obrázky medzi text :wacko:

Snímka obrazovky (291).png 59ef19cd368c1_Snmkaobrazovky(292).thumb.png.27da05a4e96a6647ab3bb89ca537c596.png

 

edit: tak problém bol pravdepodobne kvôli nekorektne skopírovanému smajlíkovi :o

Editováno: , autor: wirer
zatiaľ vyriešené, blbý smajlík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Mohl by ses podívat na pojmenování sekce Exteriér u Karoqu - přišla stížnost od uživatele, že v Chromu a v iOS11 je tam namísto "Exteriér" vidět "Kopírovat". V jiných prohlížečích (Firefox, IE, Safari) je to OK. Stěžovatel to zkoušel jako přihlášený i nepřihlášený na různých počítačích se stejným výsledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...