Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, PTiCA napsal:

@Woody asi nejlepsi je toto: 

 

 Dík za radu, ale na podzim chci nové auto tak je možné že škodovkářské forum přestanu sledovat. Štvou mě problémy s autem a teď ještě na fóru pořád klikat na reklamy, to už je moc. 

Nevadí mi normální reklamy, ale tady toto mi pořád vyskakuje okno, které musím pořád zavírat. Je to jen v mobilu a jen jedno a to samé. Mobilem to není, dělá mi to i u služeního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyby v překladu ve vyhledávání:
chyby.thumb.JPG.7e89bec411cbd8161ed61dc7dc470c37.JPG

 

K vyhledávání - doposud fungovalo vyhledávání v konkrétní sekci (například Motor 1.0 TSI) tak, že jsem tam měl nastaveno Hledat v "Toto forum", teď si to tuto možnost neumí zapamatovat, je tam totiž defaultně nastaveno "Všude" a musím tedy znovu a znovu klikat na možnost "Toto forum", což je dost otravné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Pawouk napsal:

Chyby v překladu ve vyhledávání:
chyby.thumb.JPG.7e89bec411cbd8161ed61dc7dc470c37.JPG

 

K vyhledávání - doposud fungovalo vyhledávání v konkrétní sekci (například Motor 1.0 TSI) tak, že jsem tam měl nastaveno Hledat v "Toto forum", teď si to tuto možnost neumí zapamatovat, je tam totiž defaultně nastaveno "Všude" a musím tedy znovu a znovu klikat na možnost "Toto forum", což je dost otravné. 

 

Opravene preklady.

Na vyhledavani a podpisy jeste kouknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...