Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak se mi začala objevovat fak nehorázně velká reklama. A jak jsem před chvílí pustil forum tak mi vyskočili nové podmínky ve kterých nejde kliknout na odkaz na forum bez reklam. Jde jen souhlasit. Pak skočí obrovské okno vypadajíci jako reklama a ono je to forum bez reklam.

Tak jsem zaplatil a posílam sken kde máte dost blbý překlep. Doufám že jsem peníze poslal na správný účet.

Screenshot_20180802-184351_Samsung Internet.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den, nevím jak se dostat do soukromých zpráv, návod jsem nenašel a vím že cca 2 měsíce zpět mi to bez problémů šlo. Měl jsem nějakou komunikaci a rád bych se k ní vrátil.

Děkuji =jn=

 

Asi mi chybí na hlavní odkaz na zprávy...

Editováno: , autor: jinovatka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

:kol-21:    " Nejsou k dispozici žádné výsledky pro tento stream " .Nejde východzie nastavenie . Screen sa nedá odoslať. Vivaldi 2.0, Opera 55.0 a IE 11.Kokies vymazané, opätovné odhlásenia a prihlásenie - žiadna zmena.

Čo robím zle ?  Vďaka...

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...