Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

před 48 minutami, LukášCBR napsal:

Výrok, že TT stejně používalo málo lidi byl hodně nešťastný. 

@LukášCBRSamozrejme takhle se to neda resit . Vzdycky se da najit cesta , neco utnout je az to posledni reseni , kdyz jiny nejsou , bohuzel ja uz jsem to psal , je to zrejme o lidech , sousedni forum , jede , skoda octavia club bez problemu , a reklama , bude a a bude ji vic , komu vadi , at si to zaridi v prohlizeci , a reklamu mit nebude , ja jsem v tt reklamu nemel , mam profi verzi za par korun, ale to je relativni co je par korun . Skoda ze mistni administratori se chovaji tak jak se chovaji , uzivatele nabizeli pomocnou ruku ,bez odezvy a pak dalsi pise ze se bude platit 300 rocne , ze nic neni zadarmo neni , pripoustim , ale timhle pristupem , bude tech uzivatelu taky min .

 

 

Editováno: , autor: Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by stačilo, snad stačí napsat svůj názor jednou a ne to tady tapetovat prakticky identickými příspěvky! Vždyť je to tak snadné - když ti to tady nevyhovuje, nechoď sem. Já taky nelezu tam, kde se mi to nelíbí, a je jedno, jestli je to někde na netu, nebo třeba hospoda.

  • Pozitivní 7
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dnes probehl planovany uprade fora s par zmenama. Nektere se budeme zavadet postupne.

  • Hlavni zmeny jsou v designu.
  • Bazar zatim neni stale k dispozici. 
  • Pripravujeme take moznost zobrazeni temat jak v Boxech tak v seznamu (jako je to ted.)
  • Pravdepodobne budeme rusit hlavni stranky (magazin) presuneme forum na hlavni domenu www.skodahome.cz. Clanky budou soucasti fora.
  • S tim se zmeni hlavni stranka ktera bude obsahovat jak vypis clanku, tak aktualni temata a dalsi informace.
  • je to ho vice a postupne vas budeme informovat.
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj stream.. Od této aktualizace se mi po kliknutí na název zúčastněných témat podle nastaveného, uloženého filtru, nezobrazují poslední nepřečtené příspěvky tak, jak je ve filtru nastaveno, ale zobrazuje mi to vždy první příspěvek tématu.

Jsem jediný, komu se toto stalo?

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...