Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

1. Vyhledávání mi šlo špatně vždy, hlavně když jsem chtěl "fokusovat" konkrétní model a tedy chtěl hledat třeba v sekci Fabia.

2. Neumím možnosti fora moc využít, ale dřív jsem používal "já" :) -> Profil a kouknul na vývoj témat, kde jsem něco plodil. Teď tam mám pouhý jeden záznam, s tímhle postem dva. Historie je teda asi v pr...

3. Dříve čtená temata měla fíčuru, že při dalším kliknutí na název jsem se dostal pod žlutou čáru k nepřečteným, to je taky fuč (z doby před redesignem). Btw a nefunguje mi to ani teď po novu, namátkou jsem četl víckrát OKI OIII RS nebo project Euphoric, vždycky mě to hodilo na 1. post.

 

edit: @Martab Mám to stejně, ale mám taky Adblock a Ghostery, ty rády bráněj v loadu elementů, o kterých si myslej, že to jsou popupy, vysouvací reklamy nebo nevím co...

Editováno: , autor: bouchy
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bouchy

Ad 1. tiež som bojoval s vyhľadávaním, ale keď som objavil jednoduché voľby hľadania: témy, toto fórum, táto téma... a keď si výsledky zoradím podľa času (na fórach nenávidím výsledky podľa relevancie), furt mi vypľuvne požadované výsledky z požadovaných tém...

1772644921_obrzok.thumb.png.9f604848d2d45203645bb67aeb5a4291.png

 

Ad 2. Jednoduchšie to máš asi kliknutím na "Neprečítaný obsah", kde si vieš vytvoriť "stream" podľa svojich požiadaviek. Buď si ho daj uložiť alebo výsledný link si hoď do záložiek (ja mám uložený tento link). Po kliknutí ti furt vypľuvne nové príspeky podľa požiadaviek. Áno, aj mne sa updatom výsledky resetli..

49601452_obrzok.thumb.png.99f89d13745a49acc62a243bc5d6e542.png

 

Ad 3. už som pár príspevkov vyššie spomínal klik na žltú guličku/hviezdičku vedľa názvu témy = skok na prvý neprečítaný príspevok........ alebo v neprečítaných príspevkoch (v streame podľa bodu 2.) klik na počet odpovedí = skok na posledný príspevok témy,

217182719_obrzok.thumb.png.6ffeff5bd66a91bcd7c7125fc35a74de.png

 

@_Denis_ nemyslím si, že update je príčinou odchodu ľudí. Všetky tieto fóra postupne zanikajú, internetové diskusie sa podľa mňa presúvajú do fejsbukových skupín. Starí užívatelia majú iné záujmy a pre mladých je jednoduchšie riešiť veci cez FB...

 

btw.. mne sa aktuálny redizajn páči!

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, brrrrm napsal:

@bouchy

Ad 1. tiež som bojoval s vyhľadávaním, ale keď som objavil jednoduché voľby hľadania: témy, toto fórum, táto téma... a keď si výsledky zoradím podľa času (na fórach nenávidím výsledky podľa relevancie), furt mi vypľuvne požadované výsledky z požadovaných tém...

1772644921_obrzok.thumb.png.9f604848d2d45203645bb67aeb5a4291.png

 

Ad 2. Jednoduchšie to máš asi kliknutím na "Neprečítaný obsah", kde si vieš vytvoriť "stream" podľa svojich požiadaviek. Buď si ho daj uložiť alebo výsledný link si hoď do záložiek (ja mám uložený tento link). Po kliknutí ti furt vypľuvne nové príspeky podľa požiadaviek. Áno, aj mne sa updatom výsledky resetli..

49601452_obrzok.thumb.png.99f89d13745a49acc62a243bc5d6e542.png

 

Ad 3. už som pár príspevkov vyššie spomínal klik na žltú guličku/hviezdičku vedľa názvu témy = skok na prvý neprečítaný príspevok........ alebo v neprečítaných príspevkoch (v streame podľa bodu 2.) klik na počet odpovedí = skok na posledný príspevok témy,

217182719_obrzok.thumb.png.6ffeff5bd66a91bcd7c7125fc35a74de.png

 

@_Denis_ nemyslím si, že update je príčinou odchodu ľudí. Všetky tieto fóra postupne zanikajú, internetové diskusie sa podľa mňa presúvajú do fejsbukových skupín. Starí užívatelia majú iné záujmy a pre mladých je jednoduchšie riešiť veci cez FB...

 

btw.. mne sa aktuálny redizajn páči!

Ad.1 - Takto zde vyhledávání funguje již několik let a najde mně vždy všechno, co potřebuji. Troufám si říct, že k moderování je naprosto nezbytné.

Ad.2 - Stream mám také vytvořen již několik let.

Ad.3 - Kliknutím na název tématu se neotevřel první nepřečtený příspěvek již také několik let po nějakém upgrade fora. Minimálně tedy v prohlížeči na PC.

 

Nějak jsem si nevšimnul, že by viditelně ubývalo lidí, někdo odejde, jiní přicházejí. Jasně, ti staří mazáci už dávno vyrostli z tunění jedničkových Fabií a Octavií, mají rodiny, baráky a jiné starosti a dost často už ani škodovky ne. Tak to prostě je, stačí se podívat na OC, kde byla značná část těchto lidí. A razantně doma upravovat a opravovat moderní auta už také nejde tak relativně snadno.

 

Já ty razantní upgrady a aktualizace obecně nemám rád nikde, obvykle to z uživatelského hlediska přináší jen samé problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...