Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

jj, je to tu odnepamäti... zobrazovanie týchto fotiek a albumov medzi neprečítanými príspevkami sa dá ale obmedziť..

531123737_obrzok.thumb.png.415da110ebee9de30272f727047a3a7b.png

 

Čo sa týka farebného a občas nečitateľného kopírovaného textu.. toto vie ovplyvniť iba autor príspevku - pri pastovaní by mal vymazať formátovanie skopírovaného textu..

1869281989_obrzok.thumb.png.090ac849a6deaa7b699d5b08a3edf856.png

Zároveň upozorňujem na chybu v preklade... Vvložili ste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fórum mě nyní oproti ostatním uživatelům neumožňuje používat soukromé zprávy, a už řadu let ostatním uživatelům hodnotit mé příspěvky. 

 

Veškerá soukromá komunikace byla na dnešek odstraněna.

 

Soukromé zprávy nemám možnost znovu ani zapnout. 

 

Žádám o vyřešení.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu nutnost klikat na tu malou hvězdičku, nebo kolečko vedle názvu příspěvku tak, abych se dostal na poslední nepřečtené zprávy v mém streamu, na které se mi na iPhone kliká dost blbě a tak z 50% případů se netrefím tak, jak tady už někdo psal, dá se něco udělat s mizejícími nepřečtenými příspěvky po aktualizaci stránky? Mám ve svém streamu třeba 5 nepřečtených novinek v tématech. Když jsem na mobilu na prohlížeči, zobrazí se mi to, no v tu chvíli nemám čas, nebo chuť si je číst. No jakmile otevřu prohlížeč později znovu (ať už jsem ho zavřel, nebo ne), iPhone automaticky načte stránku znovu. A po tomto načtení mi ze streamu všechna tato nepřečtená témata zmizí, jako bych je už přečetl.. To je dost k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...