Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

Dobrý deň, pred niekoľkými dňami mi bol zmazaný príspevok ohladne žiadosti o radu o typovom označení môjho auta . Mal som ho v sekcii Váš Superb 3. Neviem prečo mi to bolo vymazane a neviem čo som porušil, aké pravidlo. prečítal som si tie pravidla ale naozaj v tom nemám jasno že čo som vykonal zle. Dokonca ani teraz nie som si istý či píšem administratorovi. Budem rád ak ma niekto usmerní. Ďakujem  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože sekce "Váš" je, jak název sekce napovídá, o tvém konkrétním autě, se kterým se chceš pochlubit, ne o technických tématech. Ta jsou podle typu dotazu řazena do příslušných sekcí typu SIII - Elektrika, Motor, Ostatní... Stejně jako tento dotaz nepatří sem. :)

 

EDIT: Pavel byl rychlejší :kol-47:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Pawouk napsal:

Nic nebylo smazáno, celé téma bylo přesunuto do odpovídající sekce "Ostatní". Neměl by být problém najít si ve svém profilu svoje příspěvky.

Dobrý, skutočne Vám ďakujem za odpoveď. Naozaj som to hladal vo svojom profile no nenašiel som. Dúfam že mi nebudete mať za zlé ak sa na Vás aj v budúcnosti požiadam o radu s administratínymi problémami ak sa vyskytnú. Ešte raz ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mě tedy smajlíci až tolik netrápí, to bych asi na fóru zaměřeném primárně na auta fakt neřešil.

Spíše buďme rádi že toto fórum stále existuje - asi těžko by v dnešní době mohlo vzniknout (i kvůli sociálním sítím) nějaké obdobně velké a s takovým rozsáhlým obsahem. Ono v těch skupinách na FB apod. bude beztak jen max. pár desítek skutečně aktivních členů, a i když zde samozřejmě také nejsou rozhodně aktivní všichni, je tu přesto tolik informací ( a to často i velmi zásadních) k tomu kterému modelu, které jinde určitě nebudou.

Byla by velká škoda, kdyby se to položilo a fórum třeba skončilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

To je asi to, co nevím jak, když si otevřu třeba tvůj profil, vidím jen "Přehled aktivit" a "Alba" a  vlevo jsou informace.

EDIR: "zobrazit jejich aktivitu" je to správné tlačítko, ale stále jsme nepřišel na to, jak v tom vyhledávat :/

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...