Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
před 1 hodinou, VeteranChild napsal:

Potom, co jsem si aktivoval členství Škoda klubu, se mi na profilu objevily odznaky a hodnost "nováček". 😟

Bylo by to prosím možné retroaktivně upravit na něco víc odpovídajícího nebo odznaky a hodnost úplně vypnout?

Jsem taky pro. Absolutní zbytečnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bikes napsal:

tím jak budeš dávat příspevky a lajky ti hodnost poroste nahoru...

Měl jsem doteď aktivního bronzového uživatele a odznaky s hodnostmi byly vypnuté. Tenhle stav mi vyhovoval a myslel jsem si, že to tak zůstane, dokud budu mít aktivní i tento balíček.

Kdybych věděl, že se ze mě aktivací Škoda klubu stane "nováček" a budu muset participovat v tomhle systému, tak bych do toho nešel. 😔

Pokud tedy není jiná možnost, rád bych se vrátil do předchozího stavu a byl zase "jen" bronzový uživatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pawouk  Omlouvám se, že tu řeším hlouposti. 🙁 Jsem všemi deseti pro zrušení tohoto nesmyslného systému.

Šlo mi jen o princip. Zaplatil jsem za to (a přitom podpořil fórum), abych to tam neměl a byl jsem spokojený.

A tím, že jsem chtěl fórum zase podpořit, jsem dostal zpátky něco, o co jsem vůbec nestál. 😔

Myslím, že jakmile si někdo zaplatí za deaktivaci tohoto systému, už by do něj neměl být znovu zařazený (a ještě k tomu začínat od nuly).

Už to teda nebudu řešit. Vím, že je to blbost a ještě jednou se omlouvám.

Editováno: , autor: VeteranChild
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje vam recaptcha , pise chybu , taktiez nejde resetovat heslo , formular odoslania hesla nefunguje , mozna aj skrz recaptcha ktoru ukazuje na cerveno , neviem, min.  som nedostal ziaden mail ani sa okno po kliknuti na zaslat mail nezavrelo alebo nic zmysluplne nenapisalo ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2022 na 14:02, tom01 napsal:

Hledám, hledám a nějak nemohu teď zde na fóru najít rubriku bazar. Nastala nějaká změna v tomto ohledu?

Nevím, bazar je z fóra definitivně fuč? Nebo se nezobrazuje jen mě? Některé inzeráty, co jsem tam měl již nejsou aktivní, tak bych je rád smazal, pokud bazar ostatním funguje. Pokud nefunguje nikomu, tak pak je to samozřejmě jedno...

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Já e-mail doteď nedostal… Mohla tam být přímo zpráva, nebo to mělo rovnou přesměrovat na obnovení hesla… Takto se mohlo stát, ze člověk na přihlašovací obrazovce zadává heslo tak dlouho, až si blokni účet a musí čekat časový interval na odblokování. Chápu důvod proč se k tomuto přistoupilo, a

e mohlo to být provedeno lépe…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...