Jump to content
PTiCA

Problémy s forem

Recommended Posts

@CentriFUGA .Reklama je vsude a bude vic a vic. Tady jde o to ze nekdo neco mel a najednou nema ,otazka je proc ,ale odpoved typu stejne to nikdo nepouziva je dle mne jak psal kolega zavadejici.je s podivem ze sousedni tema octavia club funguje a slolehlive ,a to cely forum se predelalo tt jede  v pohode,bez problemu proto tsa moje reakce je to v lidech vzdy , a to ze budem platit 300 proc ,to kvuli tomu ze se podpori tt ktery doted fungovalo dalsi vymuva- lenost. Jsme ve 21 stoleti na vsechno mozny jsou apky ,a tady misto aby se to podporilo tak se to radsi zrusi, a nejak se IT a spravci se vymluvi ,uzivatele nabizeji pomoc bez odezvy proc a pak se strasne divi ze  jim nemuze nikdo prijit na jmeno.

Posted (edited)
před 48 minutami, LukášCBR napsal:

Výrok, že TT stejně používalo málo lidi byl hodně nešťastný. 

@LukášCBRSamozrejme takhle se to neda resit . Vzdycky se da najit cesta , neco utnout je az to posledni reseni , kdyz jiny nejsou , bohuzel ja uz jsem to psal , je to zrejme o lidech , sousedni forum , jede , skoda octavia club bez problemu , a reklama , bude a a bude ji vic , komu vadi , at si to zaridi v prohlizeci , a reklamu mit nebude , ja jsem v tt reklamu nemel , mam profi verzi za par korun, ale to je relativni co je par korun . Skoda ze mistni administratori se chovaji tak jak se chovaji , uzivatele nabizeli pomocnou ruku ,bez odezvy a pak dalsi pise ze se bude platit 300 rocne , ze nic neni zadarmo neni , pripoustim , ale timhle pristupem , bude tech uzivatelu taky min .

Edited by Tomdlouhan

Tak to by stačilo, snad stačí napsat svůj názor jednou a ne to tady tapetovat prakticky identickými příspěvky! Vždyť je to tak snadné - když ti to tady nevyhovuje, nechoď sem. Já taky nelezu tam, kde se mi to nelíbí, a je jedno, jestli je to někde na netu, nebo třeba hospoda.

• Upvote 7
  • Downvote 2

Občas se mi děje, že vlezu do vlákna kde je více nepřečtených dalších vláken třeba vaše fabie III. Vlezu do prvního a pak se vrátím a všechny ostatní už jsou jako přečtené. Chrome,W10 2004 

Bazar je pozastaven. Je vyvijen 3. stranou a pri posledni aktualizaci prestal fungovat. V brzke dobe planujeme dalsi upgrade a bazar by mel opet znovu fungovat.

Zajimave. Me se video prehraje jen v Safari. V Firefoxu ani v Chrome ne. Mozna bude lepsi nahrat video na youtube a pak ho vlozit jako embed sem.