Jump to content

Problémy s forem

Recommended Posts

On 1/18/2021 at 7:13 PM, PTiCA said:

Takze pokud vam smajlici opravdu tolik schazi, muzete si zakoupit nas balicek "bez reklam" za 100,-/rocne a pouzivat smajliky dale.

ovela viac mi chyba podpora Tapatalk, daj balicek Tapatalk za rozumnu cenu a kupim

Dobrý deň, pred niekoľkými dňami mi bol zmazaný príspevok ohladne žiadosti o radu o typovom označení môjho auta . Mal som ho v sekcii Váš Superb 3. Neviem prečo mi to bolo vymazane a neviem čo som porušil, aké pravidlo. prečítal som si tie pravidla ale naozaj v tom nemám jasno že čo som vykonal zle. Dokonca ani teraz nie som si istý či píšem administratorovi. Budem rád ak ma niekto usmerní. Ďakujem  

Protože sekce "Váš" je, jak název sekce napovídá, o tvém konkrétním autě, se kterým se chceš pochlubit, ne o technických tématech. Ta jsou podle typu dotazu řazena do příslušných sekcí typu SIII - Elektrika, Motor, Ostatní... Stejně jako tento dotaz nepatří sem. :)

EDIT: Pavel byl rychlejší :kol-47:

Edited by _Denis_
před 6 minutami, Pawouk napsal:

Nic nebylo smazáno, celé téma bylo přesunuto do odpovídající sekce "Ostatní". Neměl by být problém najít si ve svém profilu svoje příspěvky.

Dobrý, skutočne Vám ďakujem za odpoveď. Naozaj som to hladal vo svojom profile no nenašiel som. Dúfam že mi nebudete mať za zlé ak sa na Vás aj v budúcnosti požiadam o radu s administratínymi problémami ak sa vyskytnú. Ešte raz ďakujem

• 3 weeks later...

Mě tedy smajlíci až tolik netrápí, to bych asi na fóru zaměřeném primárně na auta fakt neřešil.

Spíše buďme rádi že toto fórum stále existuje - asi těžko by v dnešní době mohlo vzniknout (i kvůli sociálním sítím) nějaké obdobně velké a s takovým rozsáhlým obsahem. Ono v těch skupinách na FB apod. bude beztak jen max. pár desítek skutečně aktivních členů, a i když zde samozřejmě také nejsou rozhodně aktivní všichni, je tu přesto tolik informací ( a to často i velmi zásadních) k tomu kterému modelu, které jinde určitě nebudou.

Byla by velká škoda, kdyby se to položilo a fórum třeba skončilo.

• Upvote 2
  • 3 weeks later...