Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak vidím, že postižených je nás víc... Přišel jsem o účet "Viktor X" založený před 16 lety na email, co mám registrovaný i v tomto účtu, mohu poprosit o jeho obnovu? Snažil jsem se o zaslání hesla na email, ale nic nepřišlo, takže je asi hacknutý. Email případně sdělím do PM. Předem děkuji.

Edit můj starý profil:

https://forum.skodahome.cz/profile/6185-viktor-x/

 

Editováno: , autor: Viktor_X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

všiml jsem si jedné věci, když v mnou sledovaném vlákně smažu svůj před chvílí vytvořený příspěvek, tak ačkoli vlákno mám ve svém sledování a přidám tam třeba i další příspěvek, už ho nevidím při zobrazení mnou sledovaných aktivit

myact.thumb.JPG.1b059c03dc7ec93aa83b1fc7bb834ef5.JPG

 

ale při zobrazení všech aktivit, je to "problematické" vlákno zobrazeno s hvězdičkou, že ho sleduji. Tudíž na něj narazím, jen pokud dám všechny aktivity a je zrovna nějaký čerstvý příspěvek

allact.thumb.JPG.2b57b27729d28cdfa7695bcc0cf9d4e8.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Sice už nejde citovat poslední příspěvek a moderátoři tak mají o starost míň. To je určitě pozitivní změna.

Jenže od této změny nejde citovat poslední příspěvek na kterékoliv stránce vlákna, a to už tak dobré není.

Bylo by možné citaci odebrat jen u posledního příspěvku na poslední stránce vlákna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevím jestli není něco špatně u mně, ale občas se mně stavá, že když odešlu příspěvek, tak se ten právě odeslaný neobjeví v seznamu příspěvků. Celé téma se mně "ztratí" i na několik dní, asi do doby, kdy do něj přispěje někdo jiný.

 

image.thumb.jpeg.be83a598f0e92bb74fb4b902d0cbbf16.jpeg

 

teď se mi to stalo v tématu "Zadne brzdové kotúče"

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly smazány, ale až teď? První testovací příspěvek jsem v seznamu témat viděl, proto jsem za cca 2 minuty napsal druhý příspěvek, že je vše OK, ale po tomto se celé téma ze seznamu ztratilo. Šlo najít jen vyhledáváním.

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...