Přejít na obsah

Problémy s forem


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 7. 11. 2016 na 22:16, Jarys napsal:

Zdravím, mám potíže s přihlášením.

cca půl roku jsem tu nebyl, i když jsem nic neměnil a v prohlížeči mám přihlašovací jméno a heslo stále uloženo, nemohl jsem se nyní na svůj účet dostat (PC, notebook, mobil), stále to píše: "Uživatelské jméno, kterou jste zadali se neschoduje se žádným účtem. Zkuste prosím vyplnit Vaši e-mailovou adresu znovu." tak jsem si zaslat link na email pro obnovu hesla, vše proběhne, dostanu se na forum, nastavim si nové heslo a když se odhlásím, už se opět nemohu přihlásit  (i s nově nastaveným heslem) a na účet se opět dostanu jen přes zapomenuté heslo. :( Nevím v čem je problém, dělá mi to na Mozille i Chromu.

 

 

Mám od registrace stejný problém, jako by se heslo neuložilo do databáze, takže se dostanu jen přes obnovu, po které se automaticky účet přihlásí.

Může se na to, prosím, někdo mrknout?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba je v souboru Tapatalku jako takovém a v nastavení fóra. Je potřeba pozměnit jeden soubor a nastavení fóra.

 

Je divné, že to tady přetrvává tak dlouho. Ani na jednom z mých fór, které běží na tomto systému, nemám žádný problém a vše funguje jak má...

 

Příspěvek na mém fóru s fotkou, která byla nahrána přes Tapatalk:

fotka.thumb.JPG.a7117900cac88d3f4b9ec1c4ed5b7615.JPG

 

Fotky z telefonu:

Screenshot_2017-03-07-09-01-00.thumb.png.84534d1ac5c8b0bd00dd7a9416037a79.pngScreenshot_2017-03-07-09-01-04.thumb.png.89600d51d8dac64505b8a91bb19f5549.png

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam vse nastavene stejne krome cachovani stranek a cachovani obrazku kvuli https naktere budeme prechazet.

Pouzivam memcache a docitani obrazku z externiho zdroje mazu po 30 dnech.

 

Zkusim tapatalk kompletne odinstalovat a znovu nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo poradit, jak se zbavit té zkurvené....skutečně zkurvené reklamy Přerost a Švorc, co se mi furt objevuje přes obrazovku a když se vypne tak se zase hned objeví??

 

To je neuvěřitelná debilita a otravující věc, prosím....jak to vypnout trvale? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel se tu musím přidat ke Clintovi. Je hezké že si to někdo zaplatil ale taky je to neuvěřitelně otravné!!!

Já si ten Adblock nechci instalovat, už jednou v něm byl Trojan (né ten herec...) ;) tak vesele ostatní instalujte

 

Jsou nás miliony co si nepřejou tu reklamu, zakročte!!!! :D

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Hurikan88 napsal:

Já si ten Adblock nechci instalovat, už jednou v něm byl Trojan (né ten herec...) ;) tak vesele ostatní instalujte

 

Nemáš to instalovat z indických webových stránek... :)

 

Jinak vím, že dost lidí na to nepřistoupí, ale členové ŠKODA Klubu mají fórum bez reklam. A těch pár korun asi nikoho nezabije.

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel z reklam zije toto forum. Aktualne nemuzeme ovlivnit ktere reklamy se aktualne zobrazuji. Toto resi reklamni agentura.

 

Kazdopadne jsem pro tyto pripady vytvoril novy produkt v nasem shopu "Forum bez reklam" kde za poplatek 100,-/rok podporite toto forum a budou vsechny reklamy vypnute.

 

Aktualne je povolena pouze platba: prevodem na ucet (v planu je doplneni platby pres paypal)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2017 na 11:21, orinhd napsal:

 

Mám od registrace stejný problém, jako by se heslo neuložilo do databáze, takže se dostanu jen přes obnovu, po které se automaticky účet přihlásí.

Může se na to, prosím, někdo mrknout?

Děkuji

 

poslal jsem ti SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuju se k těm, co je otravuje reklama na Přerost a Švorc. Kdyby někde svítila, OK, ať si tam je, ale pruh, který se neustále posouvá na spodek obrazovky a zobrazí se s každým dalším kliknutím znovu a znovu, to je vážně otrava. Zatím tím docílili jen tolik, že k nim určitě pro škodovku nebo cokoli na ní nezavítám. Vážně nejde udělat jiná forma tý reklamy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...