Přejít na obsah

Superb 2 hmlovky (mlhovky) s denným svietením


jirkaLT

Doporučené příspěvky

To chceš říct, že nárazník bude jinej a tvar těch mlhovek taky? Podle fotek co jsem viděl Combi mi to nepřipadá odlišný?

Dnes jsem viděl na prodejně novýho SII sedan, už měl integrovaný denní svícení v předních mlhovkách, chromový krytky ostrřikovačů světel a kratkou lakovanou antenu, jako ma SII Combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl na prodejně novýho SII sedan, už měl integrovaný denní svícení v předních mlhovkách, chromový krytky ostrřikovačů světel a kratkou lakovanou antenu, jako ma SII Combi.

Jo a přední nárazník, jak se ptal riba je samozřejmě beze změny, jen jiný mlhovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ohledně deního svícení přemýšlím, že bych si na SII dal ledky, nevypadá to na něm podle mne špatně (i když tady asi na to budou nadávat), spíš řeším problém s tím, že mám připlacenou záruku na 4 roky, škodovka ledky jako dodatečnou výbavu nedělá a nechci, aby mi kvůli domontování led diod pro denní svícení zanikla ona prodloužená záruka.....

Na nových SII jsem to viděl už i v provozu. Ví někdo jak na to ohledně té záruky nebo o nějakém autorizovaném servisu Škoda, který to dělá?? Ledky na SII jsou normálně k sehnání v tuning obchodech, jde hlavně o tu autorizovanou montáž.

dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

U Audi minimálne od roku 2004 ak nie skôr, a VW to už má tiež nejaký mesiac, ale načo by potom dávali ako novinku denné svietenie do Supa model 2010 do hmloviek?

Ibaže by sa to dalo nakódovať ako na starších O2 denné svietenie svietia hmlovky a percentuálne si zvolíš silu svietenia.

Neraz som sa o to u O2 zaujímal, keby to šlo aj na dialkové, ale údajne to nepodporuje jednotka, ktorá má tieto veci nastarosti a u Supa možno tá jednotka je už aj o túto funkciu ďalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
No a do supa s corner mlhovkama to půjde? Že by svítily ty cornery jako denní svícení.. jsou tam dvě žárovky, jedna je mlhovka a jedna cornerka...

Hmlovka funguje zaroven ako Corner. Ta ziarovka vedla hmlovky je na denne svietenie...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dělali to u Autoelektrika Přeslička v Praze v Braníku. BCM jednotku taky vyměnili. Chtěl jsem to tak, aby to bylo jako originál. Údajně se to dá nabastlit i bez výměny BCM. Chodí to super, dá se zapnout přepínač světel jen na denní svícení, nebo pak na automat. Při zapnutí světel do polohy automat, neztratíš ani tu výhodu jak popisovali kluci v předchozích příspěvcích o údajném respektu z xenonů, protože se svícení přehazuje automaticky v rychlosti nad 130 na svícení xenonama a samozřejmě se to přehazuje v automatu i v případě průjezdů tunelama, lesem a podobně. Jinak se xenony dají zapnout taky a natvrdo bez denního svíceni. Prostě si můžeš vybrat jaké svícení budeš používat a to jsem chtěl. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...