Přejít na obsah

Zvlněné brzdové kotouče !!!


Speedluk

Doporučené příspěvky

Kmitající, vibrující kotouče mne trápily na Rapidu poměrně často a můžu říct, že jsem si 100% ověřil čím je tato závada způsobená.Mám Rapida 1.2MPI s lehkým motorem a najeto mám přes 220 000km bez prakticky jediného problému, krom těm kotoučů.Ne že by kopaly nějak moc, ale mám rád, když věci fungují jak mají.2x jsem kotouče měnil a nic moc to nepomohlo.Nyní na 100% vím a ověřil jsem si to, že tuto závadu způsobují nevyvážená kola, resp.kola nedokonale vyvážená, popř.to může dělat i blbá poklice.Kola je také nutné, opravdu nutné převažovat před montáží.Pokud se vyváží a pak se nechají půl roku ležet, tak jsou opět nevyvážená.Několikrát mi kotouče lehounce kopaly, tak jsem zajel do ověřeného pneuservisu a nechal je perfekně vyvážit a kmitání po cca 1000km vždy ustalo a už se neopakovalo.Závada je pro mne naprostou minulostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...