Přejít na obsah

Nezamykají se některé dveře


begbie

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

dnes se mi začala nezamykat levá půlka auta, tj. levý přední a levý zadní dveře.

Pravá strana se normálne zamkne i odemkne.

Levá zůstane odemknutá a když tam vlezu začne houkat alarm.

Mám bezklíčkový kliky u řidiče a spolujezdce a obě fungují.

Prostě na levý straně ty zámky nejdou.

Netušíte?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, tak jak to dopadlo? Mám úplně stejný problém. Nesviti mi podsviceni ovladani oken a zpetnych zrcatek, nezamykaji  se dvere na strane ridice,  zrcatka nejdou ovladat, nestahnu okna. Okna na jednotlivych dverich na druhe strane otevirat jdou. Je ta výmena svazku narocna? Byl jsem rano v servisu a tam mi rekli, ze to hude zamykaci jednotka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nazdar přátelé,

omlouvám se, že zase otevírám starý příběh, ale nerad bych dělal nějaké nesmysly. Mám SII model 2008 motor BLS. Oboje pravé dveře jsou bez elektriky, nejde zamykání ani stahování. Pokud to dobře chápu, bude problém v ohebném přívodu mezi dveřmi spolujezdce a sloupkem dveří spolujezdce. Souhlasí? Dík, J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

To budem mať určite aj ja nezamyka mi to celú lavu stranu. Mohol som to čakať že sa to stane pri vystupovaní ako som chcel zavret dvere, tak som dostal malú elekt. Šupu.. teraz ako sa to celé tam urvalo tak mi to dáva dobry ele. Kopanec... A to mám najazdenych 121.000 km.  No nič to stava sa pôjdem do servisu.. neviete či to je robota na dlho alebo to zapajkuju a idem ďalej? Lebo obrázok hore poukazuje len na urvanu kabelaz.Dik za odpoved

Editováno: , autor: Tomas Beginer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já to měl v servisu cca půl dne, nějaký čas to zabere, musí se u toho odstrojit dveře řidiče. Čert ví, jak dlouho to může trvat a za jak dlouho se mi pak ozvali, že je to hotové. Na počkání to asi ale nebude. Třeba se ale pletu. Celkem jsem platil myslím něco kolem 3500 Kč včetně diagnostiky a necelé dva  z toho stál nový svazek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak isto to bolo u mna robota cca pol dna 120 eur som platil. No už mám pokoj no parkuj nezamknute auto medzi panelákmi..a k tomu skodovku.. v plnej vybabe.. čistý risk.  Aj keď zlodejom to už je v tejto dobe či ho máš zamknuté a či nie. :D aj s defentlokom a zederom .. všetko sa dá ukradnut.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Tak to opět otevřu, problém mám trošku podobný,ale jiný.

Včera mi nešly otevřít přední dveře u spolujezdce, byly jako jediné zamčené. Odemkl jsem zevnitř a pak zase nešly zamknout, vše se centrálem uzamklo, jen PP dveře nikoliv. Už jsem chtěl jet do servisu, když dveře celé odpoledne zamykat šly. No a večer, zase ne. Ovládání oken a zrcátek funguje, jen se nezamknou přes centrál PP dveře ? Dnes odjíždím na hory, takže paráda... Myslíte, že to bude také kabely v husím krku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Cauko, na SII jsem dneska zjistil, kdyz zamknu centralem, tak dvere za spolujezdcem se nezamknout. Jinak vse je ok.Safe kontrolka u ridice po zamknuti chvilku sviti červene a po chvíli zacne uz blikat, ale dvere nejsou stejne zamkle. Kde hledat problem, ve dverich v pruchodce mezi dverma a kastli? Diky

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
V 26. 1. 2020 na 10:53, Tony1990 napsal:

Cauko, na SII jsem dneska zjistil, kdyz zamknu centralem, tak dvere za spolujezdcem se nezamknout. Jinak vse je ok.Safe kontrolka u ridice po zamknuti chvilku sviti červene a po chvíli zacne uz blikat, ale dvere nejsou stejne zamkle. Kde hledat problem, ve dverich v pruchodce mezi dverma a kastli? Diky

 

Ahoj, mám stejný problém. Čím to prosím bylo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Také prosím o radu. Mám problém s levými zadními dveřmi. Když zamknu auto tak jediné tyto dveře zůstanou odemčené. Po otevření dveří nesvítí spodní osvětlení a nerozsvítí ani osvětlení interiéru. Kabelový svazek je ok, jednotka dveří nová a zámek taky. Předem moc děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 26. 1. 2020 na 10:53, Tony1990 napsal:

Cauko, na SII jsem dneska zjistil, kdyz zamknu centralem, tak dvere za spolujezdcem se nezamknout. Jinak vse je ok.Safe kontrolka u ridice po zamknuti chvilku sviti červene a po chvíli zacne uz blikat, ale dvere nejsou stejne zamkle. Kde hledat problem, ve dverich v pruchodce mezi dverma a kastli? Diky

 

Ahoj,měl jsem to samé, vyřešil jsem to tak že jsem vyzkoušel přes infotainment zadat vše do továrního nastavení a auto začalo zase poslouchat a zamykat tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2018 na 8:26, Zajíc15 napsal:

Tak to opět otevřu, problém mám trošku podobný,ale jiný.

Včera mi nešly otevřít přední dveře u spolujezdce, byly jako jediné zamčené. Odemkl jsem zevnitř a pak zase nešly zamknout, vše se centrálem uzamklo, jen PP dveře nikoliv. Už jsem chtěl jet do servisu, když dveře celé odpoledne zamykat šly. No a večer, zase ne. Ovládání oken a zrcátek funguje, jen se nezamknou přes centrál PP dveře ? Dnes odjíždím na hory, takže paráda... Myslíte, že to bude také kabely v husím krku?

Vedle zámku dveří je takové malé černé kolečko a do něho se dá zasunout klíček a otočit,pak dveře zabouchneš a jsou z venku uzamčené.Měl jsem to samé, vyřešil jsem to tak že jsem vyzkoušel přes infotainment zadat vše do továrního nastavení a auto začalo zase poslouchat a zamykat tak jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...