Přejít na obsah

Vyhřívaný volant


Prochaine

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Já nechci nikomu dělat reklamu, ale zkuste místní odborníky jako např :Ferda25, Rolbař, Vaša a Igor ze Slovenska.

Možná Vám pánové udělám "chutě"?

Vyhřívaný volant je neskutečná věc, navíc pokud je spárován s vyhřevem sedadačky šoféra a lze zapnout i automatickou aktivaci tuším pod 5.stupňů venkovní teploty( dodělával Ferda)  Již používám v tomto počasí a je to vážne luxusní, má to i další pozitivum, mám obě ruce na volantu?? Takže za mě, jděte do toho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2019 na 22:22, honza-marek napsal:

Zrovna o tom přemýšlím jestli do toho jít nebo ne? :)  Na kolik tě vyšla ta předělávka? V konfigurátoru to stojí 8tis

 

Já jsem nic nedodělával, Ferda jen dokodoval aut.aktivaci a spárovaní s výhŕevem sedaček? vyhřívaný volant, sklo a nezávislé topeni ( které mě teď už hezky topí) jsem dával z výroby.

Pokud řešíte tyto věci u nového auta za x set tisíc, neváhal bych ani vteřinu a přidal bych to tam. Nejen že si užijte pohodlí a komfort, ale auto bude i v budoucnu lépe prodejné.

Pokud uvažujete nad dodělávkou ( cenu vážně netuším napište Ferda25), zrovna bych do toho šel také u auta za x-set tisíc je to přece malá položka a posouvá komfort a úroveň auta do jiného levelu?

Editováno: , autor: xtrack
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, LukášCBR napsal:

@xtrack - jaká mezní teplota je nastavena na sepnutí výhřevu volantu? Klasicky 4st. C nebo více/méně? Díky.

Je tam nastaveno 5,stupňů, myslím ale že jde nákodovat libovolná hodnota.

Já a Patrik1971 to máme stejně protože nám to kódoval jedem člověk ?

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec,

 

nakoupil a instaloval jsem vsechny potrebne komponenty.. ale..

 

potřeboval bych upgradnout kroužek pod volant ze SW185 na SW245. Je to reálný, nebo musím koupit nový kroužek pod volant?

 

Na SW185 mi bohužel nejde aktivovat ACC. Měnil jsem kvůli vyhřívanému volantu. Teď mi ale funguje buď výhřev bez ACC (s kroužkem 5Q0953569B - SW 185) a nebo ACC bez výhřevu (s původním koužkem 5Q0953569A).

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Že by už to Škoda u této výbavy dávala automaticky nakódováno?
Při prvním ranním startu je to neocenitelná funkce, pak mně to spíše už vadí a rychle ho vypínám z důvodu pocení rukou. Nakódoval jsem své pomocí Caristou.
I tak je ale zvláštní, že v Menu tato volba chybí a máš to aktivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Superba asi neexistuje vyhřívaný sportovní volant v alcantaře, že? Mám totiž vyhřívaný volant z výroby (který mi, asi jako jednomu z mála, k srdci nepřirostl), a do budoucna by se mi líbil sportovní volant v alcantaře, ale díval jsem se, že ho na ofic. eshopu nenabízejí ve vyhřívané variantě. Nebo jsem se přehlídl? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj, taky dodělávám. Sehnal jsem nový volant, airbag a podvolantový kroužek. Ještě jsem našel/dostal informaci o potřebě jiného konektoru, číslo 5Q0972726 a piny N10335807. Může někdo kdo dodělával potvrdit? Díky.

Editováno: , autor: midlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, podvolantova jednotka pro vyhrivani ma 14-ti pinovy konektor. (bez vyhrivani je 16-ti pinovy). Je potreba to prepinovat a navic dotahnout napajeni a kostru pro vyhrivani.

Konektor jsem kupoval v Auto-Kelly -> aktualne 66Kc.

Piny pak u www.konektor-brno.cz - 2x MCP 1.5K (korunove polozky).

Pro napajeni pres originalni pojistku SC4 (10A) je jeste potreba jeden konektor JPT (koupeno spolecne s MCP).

 

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
V 1. 10. 2016 na 23:51, ferda25 napsal:

Sežeň si vyhřívaný volant + jednotku: 5q0953569B + konektor: 5Q0972726 a není problém....následně se musí správně nakódovat jednotka na adrese 16 + jednotka 08.  Až bude volant ke koupi, lze dodělat i do Octávie3.....asi....

@ferda25 Je to stále aktuální? Lze do Superba 3 (2015) dát liftový vyhřívaný volant s tlačítkem výhřevu s použitím uvedené jednotky a konektoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...