Přejít na obsah

Vyhřívaný volant


Prochaine

Doporučené příspěvky

V 21. 6. 2018 na 22:10, ferda25 napsal:

Z důvodu vracení vozu, nebudu do svého instalovat vyhřívaný volant(nedočkal jsem se chvíle, kdy bude vše fungovat a budu si ho moc do auta nainstalovat), kdyby měl o něj někdo zájem, je to celá sada na dodělání vyhřívaného volantu k manuálu - perforovaný zkosený volant obšitý bílou nití s airbagem + řadička rovněž obšitá bílou nití + podvolantová jednotka +  kabeláž - cena: 25.000,-

Dobrý večer mám Octavia 3 combi 4x4 135 kw dsg 2016 a chci dodělat acc+ výhřev volantu. Mám front asist a klasický tempomat. Vyhřívaný volant mám i s pádlama a podvolantovou jednotku s výhřevem včetně páček k acc konektor na přepinování objednán. Jde to udělat?

děkuji za info Ondra 777835158

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Jardo taky bych ten návod bral, ale mám pocit ze na tomto fóru se často dozvím pouze kdo to umí dodělat (samozřejmě a pochopitelně za poplatek) ale už se nedozvím jak a jsou kolem toho tajnosti, jsem zručný a nemám problém, dělal jsem si spoustu věci, ale některé opravdu ne zcela běžné informace  dostat je náročné až nereálné. Nedám 25000 za volant, volant mužů koupit za 5000 + 3-4 tisíce použity volantový kroužek a pokud to zvládnu správně prepinovat nevidím zásadní problem, VCDS mám takže kódování zvládnu. No a Natáhnout vodič na + a - je brnkačka 🙂

Editováno: , autor: retroman159
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahojte, má tu niekto firmware 265? Viete mi ho poskytnúť? Nepodarilo sa mi ho nájsť vo vag flash files. Jedná sa Octaviu 3 2017 FL . 

Označení systému Lenks.Modul
Verze softwaru 0245
Verze hardwaru 100
Číslo dílu VW/Audi 5Q0953521KQ
Číslo dílu hardwaru 5Q0953569B

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj všem. 

 

Mám dotaz přátelé. Musí se použít podvolantový kroužek 5Q0953569B s sw 0265, nebo lze použít i jiný? Třeba 5Q1953569C který se dával do Golfu. Jedná se o předělávku na Superba III který má pěknou výbavu: ACC, Lane asist, Front asist, a tak dále.

 

Díky za případné info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky r_e_n_e. Takže lze ( ale ne zrovna to Céčko co jsem psal ) nicméně musím první mrknout co tam je, ptž jsem čekal, že tam bude automaticky Ačko díky tomu, že tam není výhřev volantu, ale to zas nekoresponduje s ACC. Tabulka je dobrá, ale po přečtení stejně neurčuje konkrétně výhřev volantu, jen funkce. Zkoušel.jsem dát nějaké čísla z ní do Google a našlo to kroužky bez výhřevu i když specifikace byly shodné s indexem B.

Editováno: , autor: MaxXx123456
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, tak mám další záhadu. Objednal jsem tedy nakonec to, co píše Ferda, protože nechci experimentovat a ejhle ( objednal jsem zde https://www.super-parts.cz/5q0953569b-krouzek-volantu-pro-vyhrev-sw--265/ ) funglovku. A volá mi chlapík od nich, že do jakého vozu to potřebuju a že jakou mám výbavu. Tak jsem mu vše řekl, že se jedná o S3 s adaptivním tempomatem a tak dále a chlapík se zarazil a řekl že to nebude fungovat, že mu již vrátili 2x tento kroužek, že je tento určený pro ovládání ACC na volantu, nikoliv na páčce.... Tak se ho ptám, jak může mít tento kroužek toto označení, které má fungovat s páčkou a ono nefunguje, co si mám o tom myslet??? Prý údajně zítra ještě zkontroluje, jaký by tam ještě následně mohl jít kroužek a zavolá mi. Tak toto nechápu, setkal se s tímto někdo z vás?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na O3 som musel davat kruzok 5Q0 953 569 C. Okrem toho ale bolo potrebne vymenit packy, pretoze su 2 vyrobcovia - Kostal a Valeo. Kedze noby kruzok bol Valeo, musel som to cele vymenit. Teda trhacie skrutky, drziak paciek, packy a podvolantovy kruzok. Mam 2017, zaciatok faceliftu. 

Pokial viem, tak nie je mozne skombinovat 5Q1 a 5Q0,pretoze su to vekovo rozdielne produkty. 5Q1 je od mr2018 vyssie... Navyse ine pripojenie, CAN/LIN. Snad som to nepoplietol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je pravda. A na 5Q0 a 5Q1 se i jinak přepinovává konektor. Viz obrázek. Dnes jsem řešil s dalšími 3 firmami to, že jsou vážně 2 druhý pod jedním číslem ( ovládání na volantu - VW / ovládání páčkou - Škoda ) a že nedokážou na 100% říct, že jejich kroužek bude plně funkční. Doporučili mi ať si seženu buď ze setu, kde byly 3 páčky - pokud chci nový, nebo přímo z nějakého bouraneho Superbu, že v tomto případě budu mít jistotu. Také mi bylo sděleno, že index B se již nevyrábí a nahradil jej plně index C, tzn že to co je ještě na netu ke koupi, jsou staré skladovky, ale když bych přijel na výměnu poškozeného kroužku s indexem B, tak už škodovka dává index C, jako nový kroužek. Odkud jsi kupoval kroužek? Nebo máte někdo dobrý zdroj kde koupit 100% funkční kroužek pro Superb 3? Díky za každý postřeh.

IMG_7749.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě co jsem zjistil k těm výrobcům Kostal vs Valeo. Tak do S3 se převážně dávalo Valeo a do O3 zase více Kostal, ale není to pravidlem. Kostal lze i rychle rozpoznat tím, že když se sundá jen volant, tak bývá z předku čiré okýnko vedle konektoru, popřípadě celý čirý předek, kdežto Valeo je celé černé z přední strany. Ale asi i dle VIN, jelikož mi řekli že tam mám Valeo a je to celé jen o kroužku ( nikoliv i páček ), ale dostat do rukou ten funkční je oříšek. 

 

( Tu je celkem dobrý článek i s fotkami předělávky na O3: https://wirer.sk/o3_volant22-vyhrev/

Tak to možná někomu pomůže. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten clanok na wirer.sk je moj :) ja som to kupoval ako sadu prave kvoli tej komplikacii znaciek Valeo/Kostal. Robi sa aj pre Kostal kruzok, ale je problem ho najst. Dalsi problem je zvycajne ACC, par ludi sa aj na drive2 stazovalo, ze im po montazi vyhrevu nefunguje ACC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wirer - dobrá práce.

Tak přátelé, už mám hotovo i já. Kroužek jsrm vyřešil z vrakoviště, jak mi bylo doporučeno, za cenu pomalu nového 😄. Vše funguje a bez chyb, ale nerozumím tomu, proč mi to po nakodovaní nenabízí nabídku výhřevu nad sedadlem řidiče - ty 3 stupně nastavení, ale ukáže mi to ikonu uprostřed a až v nastavení si můžu vybrat úroveň výhřevu ( nízká, střední a vysoká ) přitom mám zakliklé spárování výhřevu sedadel a ani se mi nepodařilo najít ten automatický start, když je venkovní teplota pod 5 stupňů. Má někdo nějaký postup?

IMG_8255.jpeg

IMG_8257.jpeg

IMG_8254.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...