Přejít na obsah

Interiérový držák jízdních kol


osobne

Doporučené příspěvky

Používáte někdo interiérový držák jízdních kol? Chtěl bych to mít v Š Yeti, stačí pro dvě kola. Škoda to prodává za 5440 Kč: 3T9056700 . Jaké s tím jsou praktické zkušenosti?

Koukal jsem na internetu, že něco obdobného neoriginal se dá koupit za 1250 Kč: MM bike . Má cenu kupovat ten original od Škody za více než čtyřnásobnou cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím, ale ať koukám, jak koukám, tak nemůžu přijít na to, jak je ten neorigo ukotven k autu. Přijde mi, že nijak, a o testování nejspíš taky nemůže být řeč. Co to udělá např. při prudkém brzdění? Ten origo sice stojí podstatně víc, ale tady je asi celkem jasné proč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ležáka dáš dovnitř pouze jedno kolo, když ho nechceš poškodit, vozím to tak ve Felicii, ale do Yetiho bych chtěl ten interiérový držák.

 

Ten neoriginal držák není nijak připevněn, ale kola v něm pak stačí upevnit popruhy nebo gumicuky, to podle mě stačí.

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ten neoriginální držák bych chtěl ale mít raději zafixovaný někde vzadu, jako to má ten originální, předpokládám totiž, že se mi pak budou kola do vozidla lépe a snadněji nakládat, když je budu upínat do držáku vzadu. Kdyby bylo upínání kol vepředu, tak mi musí to kolo někdo druhý držet, než otevřu zadní boční dveře a upnu ho. A ten samý problém by byl při vyndávání kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Docela velká momentální sleva (cena kolem 1600 Kč místo původních cca 5000 Kč), sice je to určeno pro Fabii, ale podle mě není důvod, proč by se to nevešlo i do Yeti. 

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/interierovy-drzak-jizdnich-kol-lah720003x--11

Kdybych si už nevyrobil vlastní, tak bych o něm za tu cenu už přemýšlel. 

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...