Přejít na obsah

Aktualizace map RNS315 z SD karty


PTiCA

Doporučené příspěvky

V 18. 6. 2018 na 15:54, Slawis napsal:

Ahoj všem , kdyby někdo chtěl, mám mapy 2018 na SD, je to pro Amundsen, mohu i Amundsen+, mapy dle přání, stačí napsat a domluvíme se

Hele, běžte si to nabízet někam jinam...za tu dobu co jsem tady nebylo a ani teď není třeba nikoho dalšího...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 6. 2018 na 19:08, PomyCZ napsal:

Tak na nej cekam, ale jak to tak vidim, ta aktualizace je mi k prdu, kdyz to nebere cisla popisne to i na 10 let stare nokii se symbianem to naslo. 

Nikdo tě nenutí používat vestavěnou koncernovou off-line navigaci. Tak jezdi s Google a s on line daty najdeš všechno.

Ty systémy byly vyvinuty už před mnoha lety a je třeba počítat s tím, že jsou tam jisté nedokonalosti a nepodrobnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2018 na 16:34, clouseau napsal:

Nikdo tě nenutí používat vestavěnou koncernovou off-line navigaci. Tak jezdi s Google a s on line daty najdeš všechno.

Ty systémy byly vyvinuty už před mnoha lety a je třeba počítat s tím, že jsou tam jisté nedokonalosti a nepodrobnosti...

Ja pouzivam abdroid navigaci gps karta...je offline, zdarma, cisla popisne atd. Jen me mrzi, ze ta navigace v amundsenu je takto polovicni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...