Přejít na obsah

Aktualizace map RNS315 z SD karty


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 22. 1. 2017 na 21:56, clouseau napsal:

kdyby si s tím někdo nedokázal poradit a měl by zájem o aktualizaci EU West V9, nebo EU East V8 pro Amundsen+ (RNS315) nebo Amundsen ( RNS310) tak ať mi pošle zprávu.

Poprosim o pomoc . Muzes mi zaslat na email navod a odkaz pro ztazeni map do rns 310 a 315 nam alhambry 2011 a 2013 dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar hoši, mám už použitú microSD kartu - čiže je zamknutá a chcem ju použiť zase ale nedá sa mi odomknúť , skúšal som Nokia N97 a E51, ale keď ju vložím pýta si UNLOCK kód, a možnosť naformatovať mi nikde neponukne. Ako sa to dá preformatovať ? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, jogobelo napsal:

Zdar hoši, mám už použitú microSD kartu - čiže je zamknutá a chcem ju použiť zase ale nedá sa mi odomknúť , skúšal som Nokia N97 a E51, ale keď ju vložím pýta si UNLOCK kód, a možnosť naformatovať mi nikde neponukne. Ako sa to dá preformatovať ? Ďakujem

 

mě se to povedlo s Nokií 5800 Express Music :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
On 12/10/2018 at 8:50 AM, clouseau said:

Pokud by měl někdo zájem o nejnovější mapy West V11 pro Amundsen+ ( RNS315) tak ať mi napíše zprávu.

Východ stále jen ve verzi V8 :-(

Pro Amundsen (RNS310) jsou stále ještě k dispozici mapy ve verzi V10.

 

Dobrý večer,

mám zájem o mapy pro RNS310. Potřebuji je však i s kartou. Je to u Vás řešitelné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, clouseau said:

Samozřejmě. Píšu SZ.

Ahoj,

koupil jsem VW s navigací bez map, zkusil jsem dle nějakého návodu, (gpsera.eu), koupit nějakou doporučenou SD od Samsungu, a zkusil jsem i změnit CID v ubuntu, ale nepořídil jsem.

Pak jsem někde na myslím gpspower přečet že už to nejde, a že šlo jen o nějakou dočasnou emisi karet v zásadě s chybnou.

Myslím že tam byl také nick clousaeu a byl schopen vygenerovat nějaký kod, kterým bych mohl kartu zamknout a patrně použít.

Požádal jsem jej o tuhle službu, ale nezval se už.

No zkrátka, už mě to nebaví, a tak chci, pokud lze, koupit funkční koupit kartu i s mapama. Lze?   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...