Přejít na obsah

Aktualizace map RNS315 z SD karty


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

mam otazku, Znamy doniesol RNS315 kde niesu mapy. Neviem ako je to mozne. Mam kartu pre aktualizaciu ale ked ju tam dam napise "najprv odstrante ochranu proti zapisu karty SD a zopakujte instalaciu" . Stretol sa s tym niekto ? Je nejak mozne nainstalovat mapy do RNS315 ? Evidentne je to iny postup ako aktualizacia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Koupil jsem fábku s vyměněným rádiem, místo Dance je tam patrně Xtrons. Myslel jsem, že je to Amundsen, ale podle fotek nejspíš není. Označení na krabici (ve které jsem dostal ten původní Dance) je PF71SDW. Jediné co jsem k tomu našel je, že se to dávalo do koncernových vozů, včetně Škody. Škoda Auto mi tam i svítí po zapnutí.

Ale navigace nejde. Píše to, že nezná cestu ke spouštěcímu programu a ta je namapovaná na kartu, kterou tam nemám. Pročítám forum, ale nějak se v tom pořád ztrácím.

1. Je nějaká šance tam rozchodit navigaci?

2. A je možné to rádio přendat do jiného auta, nebo je to párováno s autem jak bych podle některých vláken zde na fóru hádal?

 

Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, mám seat alhambru z Německa a má tam neaktuální mapy, v CR me to vede po nesmyslnych trasách. Poradíte mi někdo, jak přehrát navigaci? Jsem ženská a úplný laik :-) tak prosím postup úplně pro blbce. Na radiu je vstup na SD kartu, ale žádnou s mapama nemám. Našla jsem doma nějaké starší SD karty asi ze starých telefonů nebo stoleté videokamery, pkud by šly použít? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím,

pročetl jsem tady fóra a mohl by mi někdo pomoci s aktualizací map?

 

Mám radio Amundsen (bez plus)  r.v. 2011 - SW RNS 351 

Mám stažené mapy - RNS 315 West Europe V8 (nevím zda-li jsou nějaké novější popř. jestli jdou na můj SW)

Mám nainstalovaný Ubuntu a kartu Samsung EVO plus - s nepřepisovatelným CID 

na kartě je CID - 1b534d454231515430731153d7012301

 

Dočetl jsem se že pokud nejde změnit CID tak  by mi mohl prý někdo vygenerovat kód ke zamčení karty a tím by to mělo fungovat.

Mohl bych poprosit o nějakou radu?

Psal jsem i Clouseau ale bohužel prý nepřijímá zprávy

Předem děkuji

Budu radši za kontaktování na - cir.jarda@gmail.com

IMG-1136.JPG

IMG-1141.JPG

IMG-1142.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První problém co vidím je, že máš rádio Amundsen bez plusu a mapy máš stažené RNS315, což je Amundsen s plusem.

Toto nelze kombinovat, jsou to odlišné a nekompatibilní mapové podklady.

SD kartu včetně map V11 mám na prodej.

Pokud máš kartu s nepřepisovatelným CID, tak opravdu jediná možnost je vygenerovat řetězec k zamčení SD karty.

Nehledě na to, že verze V8 je pěkně stará z roku 2016.

Poslední verze je V11 rok 2019.

 

Editováno: , autor: Petr Švihovec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...