Přejít na obsah

Aktualizace map RNS315 z SD karty


PTiCA

Doporučené příspěvky

Dobry den, chcel by som sa vas opytat na jednu vec. Mozno som to tu prehliadol ale nenasiel som tu nic k tomu co by som sa chcel informovat.

Mam od kamarata original SD kartu EUROPA WEST V10 pre RNS315 a on si to na svojom VW nahral ale mne to uz nefunguje.

Vedeli by ste mi dat info ako by sa to dalo znovu odblokovat ta karta alebo vlastne aky je tam mozny postup?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karta je chráněná proti opětovné instalaci v další navigaci.

Při instalaci map na ní navigace zapíše svůj "podpis" a tak další navigace pozná, že už byla jednou použitá a odmítne jí.

Aby byla karta znovu použitelá, tak by si jí musel odemknout beze ztráty dat, smazat ten "podpis"

a pak znovu zamknout správným heslem, což je bez speciálního vybavení a hlavně znalostí neproveditelné...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2018 na 9:37, Milan Tvrdík napsal:

Kdo by chtěl poradit  ohledně map, tak napište. Přístroj už je na světě.

Hele, ty raději nikomu neraď...ještě nedávno jsi na mne naléhal, že potřebuješ několik karet s mapami a že co nejlevněji a  ještě jsi je ani neměl v ruce a už jsi je začal  přeprodávat dál...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, clouseau napsal:

Hele, ty raději nikomu neraď...ještě nedávno jsi na mne naléhal, že potřebuješ několik karet s mapami a že co nejlevněji a  ještě jsi je ani neměl v ruce a už jsi je začal  přeprodávat dál...

 

 

před 14 hodinami, clouseau napsal:

Hele, ty raději nikomu neraď...ještě nedávno jsi na mne naléhal, že potřebuješ několik karet s mapami a že co nejlevněji a  ještě jsi je ani neměl v ruce a už jsi je začal  přeprodávat dál...

 

 

před 14 hodinami, clouseau napsal:

Hele, ty raději nikomu neraď...ještě nedávno jsi na mne naléhal, že potřebuješ několik karet s mapami a že co nejlevněji a  ještě jsi je ani neměl v ruce a už jsi je začal  přeprodávat dál...

 

Nevím, kdo mi je nabízel ,abych tady na foru něco smazal. Řekni to teda už na plnou pusu. Pokud jsi fér. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...