PTiCA

Aktualizace map RNS315 z SD karty

Doporučené příspěvky

Právě teď, Kukub17 napsal:

Ahoj taktéž schanim nejnovější mapy na rns 315. Clouseau nedá se ti poslat zprava tak to zkouším tady. Předem dekuju 

Kdyžtak můj e-mail kubik.ba@seznam.cz 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, též bych potřeboval pomoct s RNS 315 V10 West. Zpráva mi bohužel nešla odeslat. Předem dík

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno )

Měl jsem plnou schránku...napsal jsem vám.

Editováno na clouseau

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobry den, chcel by som sa vas opytat na jednu vec. Mozno som to tu prehliadol ale nenasiel som tu nic k tomu co by som sa chcel informovat.

Mam od kamarata original SD kartu EUROPA WEST V10 pre RNS315 a on si to na svojom VW nahral ale mne to uz nefunguje.

Vedeli by ste mi dat info ako by sa to dalo znovu odblokovat ta karta alebo vlastne aky je tam mozny postup?

Dakujem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Karta je chráněná proti opětovné instalaci v další navigaci.

Při instalaci map na ní navigace zapíše svůj "podpis" a tak další navigace pozná, že už byla jednou použitá a odmítne jí.

Aby byla karta znovu použitelá, tak by si jí musel odemknout beze ztráty dat, smazat ten "podpis"

a pak znovu zamknout správným heslem, což je bez speciálního vybavení a hlavně znalostí neproveditelné...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím Clouseau, také jsem Vám v sobotu psal, asi zase plná schránka. Nechci Vás v žádném případě uhánět :)

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od alikilla
        Dobrý den, koupil jsem si Fabii II, ve které je autorádio s navigací Audiovox 6020 (https://www.ahifi.cz/autoradio-s-navigaci-audiovox-vxe-6020-nav.html?gclid=CLyp-KTwo9QCFS).
        Když kliknu na ikonku navigace, nic se nestane.  Poradil by prosím někdo jak do toho dostat navigační software a mapy?

Předem díky za opdověď.

A.P.
      • Od jet
        čau,
        jaký nový firmware můžu nahrát do té to navigace viz foto děkuji.

• Od WHITE-CZ
        Ahoj má někdo tohle radio?

Bylo v autě už při koupi je to radio za 9000Kč. Jen mě napadlo jestli jsou nějaké aktualizace nebo aspoň aktuálnější CZ mapa. Na netu jsem nic nenašel.
      • Od WildV6
        Pro nové Octavie se nabízí aktualizace map z SD - viz http://new.skoda-auto.com/cs/experience/service/maps-updating Zajímalo by mě, jestli to už někdo zkoušel i v Superbovi. Problém asi bude, že Octavia má dva SD sloty, kde jeden je určený právě na mapové podklady.

Nepřišel někdo na cestu, jak ty mapové podklady dostat do Supa?

Návod na Columbus: http://new.skoda-auto.com/SiteCollectionDocuments/download/maps-update/cs/columbus.pdf