Přejít na obsah

Sportovní sedadla


Shaney

Doporučené příspěvky

Zdravím,

zvažuji výměnu obyč. sedáků za sportovní. A zajímá mne jestli jsou sedáky z Fabie stejné jako v Rapidu a půjdou vyměnit kus za kus, nebo musím sehnat přímo ty z rapida.

Další problém je, že mám sedáky s pytlema a aj s vyhříváním. To bych chtěl zachovat.

Sportovní sedáky s výhřevem se mi nepodařilo nikde najít. Jde přemontovat vyhřívání z původních do sportovních sedadel?

 

Děkuji za odpovědi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, nedávno jsem se rozhodoval u nového Rapidu, jestli standardní sedadla (výbava Fresh) a nebo paket Dynamic (sportovní sedadla a pár drobnéstí). V showroomu jsem si hezky porovnal standard vs. dynamic a musím říct, že sportovní sedadla jsou velké zklamání - tvrdá, téměř bez bederního prohybu. Takže byť se mi moc líbila, šel jsem do standardu :-) Přitom příplatek za Dynamic paket je cca 5000kč, takže není to drahé a docela razantně to posune dizajn interiéru k lepšímu...

Editováno: , autor: bobanHTP
Gram. chyby, dodatečné info...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...